Schodová lišta šroubovací Profilpas Nerez kartáčovaná 25 x 18 x 2700, vhodná pro venkovní použití. Schodová hrana je opatřena jemnými protiskluznými drážkami. Doporučované použití pro ochranu hran schodů ze dřeva, keramiky nebo již položených mramorů. Lišty z nerezové oceli - AISI 304 - DIN 1.4301, jsou vysoce odolné proti hlavním chemickým a atmosférickým vlivům, proti vápnu a maltě, proti lepidlům na dlažbu a čistícím přípravkem. Jsou vhodné i pro použití v potravinářském průmyslu, nemocnicích, bazénech a jakémkoli venkovním prostředí, apod.

Parametry

Parametr Popis
Typ Schodové lišty
Druh montáže Šroubovací
Materiál Nerez
Délka mm 2700
Šířka mm 25
Výška mm 18
Šrouby a čepy Nejsou součástí dodávky
Povrch Kartáčovaný
Připevnění Vrtání
Dekor Nerez
Profil 25x18
Provedení rohu Vnější
Země původu Itálie

Schodová lišta šroubovací Protect 74/IF Nerez AISI 304

Katalogové číslo:
75275
Hmotnost:
1.2 kg
Výrobce:
Profilpas
Dostupnost: 6-8 týdnů
Naše cena s DPH
1 458 Kč

Zadejte potřebné množství

ks nebo bm

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Nerez ocel: Plochy z nerez oceli mohou být leštěné pomocí příslušných běžně prodávaných přípravků. Nerez ocel se snadno čistí a je velmi hygienická; hladký a neporózních povrch činí usazení a přežití bakterií nebo jiných mikroorganismů velmi nepravděpodobným. Pro zachování dokonalé čistoty ocelových ploch stačí několik jednoduchých pravidel: stačí je omýt teplou vodou a saponátem, dokonale opláchnout a osušit měkkým hadříkem. V případě ploch vystavených atmosférickým a agresivním vlivům se doporučuje pravidelné čištění nerez oceli, aby povrch zůstal nedotčen a nedošlo k rezavění. Povrch z broušené nerez oceli vždy čistěte po směru broušení, ne napříč. V případě odřeniny použijte příslušný čistící - leštící přípravek pro nerez ocel a měkký hadr.

V žádném případě při čištění nepoužívejte:

čisticí přípravky s obsahem kyseliny chlorovodíkové (neboli solné), s obsahem kyseliny fluorovodíkové nebo s bělidly; zamezte přímému styku čistících přípravků obsahujících chloridy s povrchem, s výjimkou případů, kdy jsou aplikovány na krátkou dobu a potom dokonale opláchnuty. Abrazivní čisticí přípravky v prášku mohou poškodit povrchovou úpravu profilu.
Nenechávejte dlouhodobě ve styku s profily z nerez oceli předměty nebo nářadí z obyčejné oceli (např. Kartáče nebo ocelové vlákno běžně používané pro odstranění zbytků malty nebo jiných materiálů); hrozí přenos železnatých částic (kontaminace), které způsobují na povrchu rezavé skvrny. Nenechávejte dlouhodobě ve styku s povrchy z nerez oceli vlhké hadry nebo houby, které mohou způsobit vznik neestetických skvrn od vody.

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky