Mermet Nature Ultrametal s průhledností ven 4%, je screenová roleta do interiéru, vyrobená ze skelných vláken, bez PVC, bez polyesteru a bez halogenu. Díky své kovové vnější straně poskytuje tkanina technickou kombinaci vysokého slunečního odrazu Rs 74% a vynikající vizuální propustnosti Tv 6, bez ohledu na barvu vybranou pro vnitřní prostředí. Tepelný komfort je úplný a jak odlesky, tak nežádoucí odrazy jsou plně kontrolovány.

Nabízí optimální vnitřní sluneční ochranu, velmi dobrý kompromis mezi tepelnou ochranou a vizuálním komfortem. Vnější kovová strana obrácená ke sklu odráží sluneční světlo, aby regulovala teplo a současně snížila přenos světla. Textilní vnitřní strana, řídí množství přirozeného světla a nabízí bezkonkurenční průhlednost. Nezpůsobuje ztrátu možnosti pozorovat, co se děje na vnější straně - výborná viditelnost ven. Jedinečná vazba látky blokuje sluneční světlo a poskytuje soukromí, aniž by zatemňovat pohled mimo okno.

Screenové rolety L-line v základní konfiguraci mají spodní kovové ukončení T4 ve 4 barvách a bílý řetízkový mechanismus z plastu s kovovými držáky. Z příplatkových doplňků lze zvolit spodní lištu z hliníku ve 3 provedeních. U rolet na míru zadáváte do výroby šíři látky.

Roletu L-line můžete vybavit tichým pohonem Somfy Sonesse 40 RTS s uložením preferované polohy rolety a její následné vyvolání stiskem jediného tlačítka "my" na dálkovém ovladači. Ovládáte roletu pohodlně na dálku z křesla díky bezdrátovému rádiovému dálkovému ovládání. Dálkový ovladač můžete zvolit jednokanálový pro jednu roletu Somfy Telis 1 RTS, pro ovládání až 4 rolet najednou zvolte dálkové ovládání rolety Somfy Telis 4 RTS.

Vzorník screenových látek Nature Ultrametal můžeme zapůjčit.

Parametry

Parametr Popis
Ovládání Řetízkem nebo motor
Provedení Screen
Látka Stříbrná fólie
Výroba Na míru
Montáž na Zeď, strop
Hřídel 65
Typ Volně visící
Barva Béžová
Řada Nature Ultrametal
Materiál látky Skelné vlákno, bezhalogenový povlak
Tloušťka tkaniny mm 0,21
Gramáž tkaniny g/m2 160
Ts - Solární propustnost % 6
Rs - Solární odrazivost % 74
As - Solární absorpce % 20
Tv - Vizuální propustnost % 6
Faktor otevřenosti 4
G-tot - Solární faktor % 0.27
Protipožární Ano
Třída hořlavosti B1, M1
Čištění Na mokro
Antibakteriální Ano
Umístění Interier
Min. - Max. šířka cm 60 - 240
Min. - Max. výška cm 100 - 300
Šířka mechanismu 20 + 12 mm řetízek, 24 + 12 mm motor
Jmenovité napětí - kmitočet 230 V / 50 Hz
Pracovní kmitočet radio 433,42 MHz
Stupeň krytí IP44
Třída izolace Class II
Jmenovitá rychlost 12 ot/min
Jmenovitý točivý moment 9 Nm
Provozní teplota 0 až 60 °C

Přiložené soubory

Sonesse 40 RTS.pdf (843 kB)
Návod k montáži a použití Sonesse 40 RTS

Remote_Somfy_Telis_1-4_RTS.pdf (2,10 MB)
Návod na používání dálkového ovládání Somfy Telis RTS

Navod_na_montaz_L-line.pdf (263 kB)
Návod na montáž

Screen-nature-ultimetal.pdf (1,28 MB)
Technický list

Screen roleta L-line 65 Nature Ultrametal 1303 Platinium 4%

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Popis zboží

Sluneční záření se dělí na: Viditelné světlo, UV světlo a IR-světlo.

  • Viditelné světlo (55% sluneční energie) je ta část, která je pro naše oči nejcitlivější. Čím větší intenzita světla, tím více škodlivé pro naše oči.
  • UV záření (3% sluneční energie) je součástí záření, které škodí našemu zdraví. Tento faktor je označen UV. Množství UV světla, které prochází látkou, označujeme značkou Tuv.
  • IR-světlo je neviditelné. Tvoří 42% sluneční energie. 

 

Ts + Rs + As = 100% slunčního záření

Ochrana před světlem a teplem, která je vyjádřena v několika vlastnostech

 

Ts - Solární propustnost: Procento celkového záření (UV + světlo + infračervené) přenášené látkou. Nízké procento znamená, že látka funguje dobře při snižování sluneční energie.

Rs - Solární odráživost: Poměr slunečního záření (UV + světlo + infračervené) odráženého látkou. Vysoké procento znamená, že textilie funguje dobře při odrážení sluneční energie. 

As - Solární absorpce: Podíl slunečního záření absorbovaného látkou a přeměněného na teplo. Nízké procento znamená, že látka absorbuje malou sluneční energie. Absorpci světla ovlivňuje volba barvy (čím tmavší, tím menší propustnost) a reflexní vrstvy na vnější straně látky. Obecně platí, že světlé odstíny absorbují 25% naproti tomu černá 85%.

Tv - Vizuální propustnost: Faktor udává celkové % světla propuštěného přes tkaninu, viditelné světelné spektrum.

OF - Faktor otevřenosti: Faktor otevřenosti udává % otvorů v tkanině. Struktura látky díky svému „děrování“ umožňuje kontakt s vnějším okolím. Faktor otevřenosti 1% poskytne nejlepší ochranu před prudkým světlem, naopak 10% zajistí nejlepší úroveň přirozeného světla, které bude vnikat do místnosti. V průměru 5% faktor otevřenosti je vhodný pro všechna použití.

Podobné zboží

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky