Speciální látka Screenových rolet LumOut Frostbite se vyznačuje jasnou vazbou. Neobvyklá struktura screenové látky je extrémně funkční: účinně zabraňuje vyhřívání místnosti a chrání oči před drsným sluncem. Jednotlivá provedení látek mají zvláštní vlastnosti: nehořlavost, odolnost vůči vlhkosti. Je určena pro místnosti vystavené přímému slunečnímu záření a zajistí optimální teplotu v místnosti.

Instalací screenové rolety neztratíte možnost výhledu a zároveň místnost zastíníte, a to díky tomu, že použitá látka je vyrobena na principu síta. Rozptyl světla nezpůsobuje ztrátu možnosti pozorovat, co se děje na vnější straně - výborná viditelnost ven za dne. Jedinečná vazba látky blokuje sluneční světlo a poskytuje soukromí, aniž by zatemňovala pohled mimo okno. Pomáhá snížit blednutí nábytku a podlahy tím, že chrání tyto povrchy před účinky UV záření. Roleta může být použita nejen v interiéru, ale také v exteriéru.

Screenové rolety v základní konfiguraci mají spodní ukončení kovovou lištou v bílé barvě a bílý řetízkový mechanismus Classic s kovovými držáky. Za příplatek můžete zvolit hliníkový MIDI-BS montážní profil. Montáž pomocí profilu je jednodušší. Stačí navrtat klipy, do kterých se celá roleta zacvakne. Z dalších doplňků rolety lze zvolit spodní lištu v dalších odstínech.

Parametry

Parametr Popis
Ovládání Řetízkem
Provedení Screen
Látka Protipožární
Výroba Na míru
Montáž na Zeď, strop
Hřídel 24
Typ Volně visící
Barva Šedá
Materiál látky 30% PES, 70% PVC
Tloušťka tkaniny mm 0,73
Gramáž tkaniny g/m2 428
Stálobarevnost látky >5
Omezí UV % 95
Průhlednost % 5
Třída hořlavosti NFPA 701
Umístění Interiér, Exterier
Šířka mechanismu 2,25 cm na každé straně

Přiložené soubory

LumOut_Classic_24.pdf (920 kB)
Návod na montáž

Screen roleta LumOut Frostbite 5303

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky