Speciální látka Screenových rolet FG Basic 106 s faktorem otevřenosti 5%, se vyznačuje jasnou vazbou. Gramáž látky 520 g/m2, tloušťka 0,75 mm. Neobvyklá struktura screenové látky je extrémně funkční: účinně zabraňuje vyhřívání místnosti a chrání oči před drsným sluncem. Jednotlivá provedení látek mají zvláštní vlastnosti: nehořlavost, odolnost vůči vlhkosti. Je určena pro místnosti vystavené přímému slunečnímu záření a zajistí optimální teplotu v místnosti.

Instalací screenové rolety neztratíte možnost výhledu a zároveň místnost zastíníte, a to díky tomu, že použitá látka je vyrobena na principu síta. Rozptyl světla nezpůsobuje ztrátu možnosti pozorovat, co se děje na vnější straně - výborná viditelnost ven za dne. Jedinečná vazba látky blokuje sluneční světlo a poskytuje soukromí, aniž by zatemňovala pohled mimo okno. Pomáhá snížit blednutí nábytku a podlahy tím, že chrání tyto povrchy před účinky UV záření.

Parametry

Parametr Popis
Ovládání Řetízkem
Provedení Screen
Montáž na Zeď, strop
Hřídel 32
Typ Volně visící
Barva Šedá
Řada FG Basic
Materiál látky 30% PES, 70% PVC
Tloušťka tkaniny mm 0,75
Gramáž tkaniny g/m2 520
Stálobarevnost látky >5
Faktor otevřenosti 5
Čištění Na mokro
Umístění Interier
Šířka mechanismu 23 + 17 mm
Šířka cm 200
Výška cm 180
Závaží T2

Přiložené soubory

S-M-L line.pdf (160 kB)
Návod na montáž

Screen roleta S-line 32 FG Basic 106 5%, 200x180, T2

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

 

OF - Faktor otevřenosti: Koeficient otevřenosti je relativní plocha otvorů v látce, které jsou vidět pod daným dopadem. Struktura látky díky svému „děrování“ umožňuje kontakt s vnějším okolím. Faktor otevřenosti 0% poskytne nejlepší ochranu před prudkým světlem, naopak 14% zajistí nejlepší úroveň přirozeného světla, které bude vnikat do místnosti. V průměru 5% faktor otevřenosti je vhodný pro všechna použití

 

Ts + Rs + As = 100% slunčního záření

Ochrana před světlem a teplem, která je vyjádřena v několika vlastnostech

Videa


Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky