Screen roleta v kazetě Vario 17 Plus s vodícími lištami z hliníku, je vyrobena na požadovaný rozměr na míru. Je určena pro stínění světla jednotlivého okna. Roleta v kazetce je ovládána řetízkem a obsahuje samo svorný mechanismus, který zastaví roletu v jakékoliv pozici. Roleta Vario Plus se montuje přilepením na rám okna. Dokonalosti zatemnění a vedení látky se dosahuje pomocí bočních vodicích lišt, které budou ve stejném odstínu, jako zvolená kazeta. Hlavní výhodou kazetových rolet je tichý a bezporuchový chod mechanismu.

Speciální látka Screenových rolet FG Basic 101 s faktorem otevřenosti 5%, se vyznačuje jasnou vazbou. Gramáž látky 520 g/m2, tloušťka 0,75 mm. Neobvyklá struktura screenové látky je extrémně funkční: účinně zabraňuje vyhřívání místnosti a chrání oči před drsným sluncem. Jednotlivá provedení látek mají zvláštní vlastnosti: nehořlavost, odolnost vůči vlhkosti. Je určena pro místnosti vystavené přímému slunečnímu záření a zajistí optimální teplotu v místnosti.

Instalací screenové rolety neztratíte možnost výhledu a zároveň místnost zastíníte, a to díky tomu, že použitá látka je vyrobena na principu síta. Rozptyl světla nezpůsobuje ztrátu možnosti pozorovat, co se děje na vnější straně - výborná viditelnost ven za dne. Jedinečná vazba látky blokuje sluneční světlo a poskytuje soukromí, aniž by zatemňovala pohled mimo okno. Pomáhá snížit blednutí nábytku a podlahy tím, že chrání tyto povrchy před účinky UV záření.

Maximální zvolená výška rolety může být 240 cm a šířka 170 cm. Vzorkovník Screen látek můžeme zapůjčit.

Parametry

Parametr Popis
Provedení Screen
Látka Protipožární
Kazeta Vario Plus 17
Montáž na Rám okna
Typ Kazeta
Barva Smetanová
Materiál látky 30% PES, 70% PVC
Tloušťka tkaniny mm 0,75
Gramáž tkaniny g/m2 520
Stálobarevnost látky >5
Faktor otevřenosti 5
Čištění Na mokro
Umístění Interier
Tolerance +/- cm 0,2
Výška kazety mm 70
Hloubka kazety mm 45
Materiál kazety Hliník
Min. - Max. šířka cm 40 - 170
Min. - Max. výška cm 80 - 240
Šířka mechanismu 2,5 cm na každé straně

Přiložené soubory

Vario_Plus.pdf (1,23 MB)
Návod na montáž

Screen roleta v kazetě Vario 17 Plus FG Basic 101 5%

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Popis zboží

 

OF - Faktor otevřenosti: Koeficient otevřenosti je relativní plocha otvorů v látce, které jsou vidět pod daným dopadem. Struktura látky díky svému „děrování“ umožňuje kontakt s vnějším okolím. Faktor otevřenosti 0% poskytne nejlepší ochranu před prudkým světlem, naopak 14% zajistí nejlepší úroveň přirozeného světla, které bude vnikat do místnosti. V průměru 5% faktor otevřenosti je vhodný pro všechna použití

 

Ts + Rs + As = 100% slunčního záření

Ochrana před světlem a teplem, která je vyjádřena v několika vlastnostech

Podobné zboží

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky