Sisalové kobercové čtverce JABO 9421 T jsou původní sisal na dlaždicích s jemným žebrovaným vzorem. Jedinečný produkt, kombinace, která dělá klasické sisalové koberce, modulární a dává nový rozměr flexibility. Vzhled sisalu je něco, pro co je také ceněn. Jedná se o originální sisalovou podlahovou krytinu, která existuje od nepaměti. Sisalové kobercové čtverce jsou pevné, odolné, udržitelné, zodpovědné a pohodlné. Sisal se časem nestlačuje a nevykazuje promáčkliny od nábytku, takže je oblíbenou volbou pro jídelny s těžkými stoly a židlemi.

Parametry

Parametr Popis
Typ Smyčkový
Styl Level Loop
Provedení Čtverce
Rozměr 50 x 50
Vlákno Sisal
Složení vlákna 100%
Podložka rubu PVC
Výška celková mm 7
Gramáž celková g/m² 1850
Gramáž vlasu g/m² 1350
Vhodné pro podlahové topení Ano
Kročejová neprozvučnost 23 dB
Hořlavost Dfl-s1
Kolečkové židle Stálé
Barva Béžová
Komfort 1
Zátěž 32
Balení obsahuje 20 ks = 5 m2
Země původu Holandsko
Těkavé organické látky VOC µg/m³ < 100
Emise formaldehydu µg/m³ < 10
Kvalitativní třída Premium

Přiložené soubory

9421_tiles_cs.pdf (341 kB)
Stáhněte si návod na montáž

Sisalové kobercové čtverce Jabo 9421-520 T

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Level Loop - Bouclé smyčkový koberec se všemi smyčkami ve stejné výšce, vytváří neformální vzhled. jak název napovídá, jsou vytvořeny pomocí smyček stejné výšky a velikosti. Vznikne tak vysoce pružný a odolný koberec, který se skvěle hodí do rušných rodinných domů. Pokud máte rádi čistý spořádaný vzhled, můžete si jej vychutnat na úrovni smyčky vytvářející rovnoměrný povrch. Smyčky mohou být velké nebo malé, ale menší smyčky mají tendenci být odolnější. Tento typ koberce je vhodný do vysoce frekventovaných bytových a komerčních ploch. Velké smyčky nejsou vhodné pro děti a zvířata, může dojít k zaseknutí a koberec se může rozplést.

 

 


 

Upozornění

Fotografie produktu se mohou lišit v závislosti na nastavení monitoru nebo zařízení a světelných podmínkách, především teplotě osvětlení. Fotografie zobrazují pouze vizuální znázornění koberce. Doporučujeme si proto před nákupem zapůjčit od nás vzorky koberců. Vzorky představují výřez originálu, pomocí kterého se můžete přesvědčit o barvě a typu povrchu. Zejména u rustikálních dekorů upozorňujeme na to, že koberec může mít více barev a že vzor se v některých částech koberce nachází a v jiných se liší. Chceme vám nabídnout ty nejlepší příležitosti, jak se dobře rozhodnout. Protože vzorek je někdy důležitý, abyste si byli naprosto jisti, že nová podlaha bude ladit i s vaším nábytkem a vybavením.

Směr vlasu určuje šipka na spodní straně kobercového čtverce. Kobercové čtverce by měli být položeny ve stejném směru vlasu. Nejlepších výsledků dosáhnete pokládkou do šachovnice.

Kobercové čtverce se k podkladu fixují na fixační nátěr, sprej.

Pokud kobercové čtverce z balení zbydou, ponechte je jako rezervu pro případné poškození a jejich snadnou výměnu.

Copyright: floorwood.cz je držitelem autorských práv k uvedeným fotografiím koberců.

Videa


Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky