Pružná soklová lišta Arbiton FADO s dokonalou reliéfní strukturou a vynikajícím designem - 100% přesná reprodukce barev a struktur dřeva. Lišta k podlaze je vyrobena z Videlitu ECO Friendly (ekologicky šetrný materiál PP + PS). Podlahová lišta je voděodolná s dostatečně tvrdým povrchem, aby odolal nárazům a chránil rohy náchylné k poškození. Bezproblémová instalace do vlhkého prostředí, bezproblémové čištění vodou. Můžete zvolit jeden ze 2 způsobů montáže lišty na stěnu: přivrtáním nebo přilepení lepidlem.

Tvarovky k lištám Fado jsou dodávány v blistrech a baleny vždy po 2 ks, ukončení je vždy baleno po 1 ks pravé a 1 ks levé. Dekor tvarovky je totožný jako soklová lišta.

Wood Effect Technology
Jde o inovační výrobní proces, který používá k přenosu struktury dekoru dřeva pomocí rytiny s použitím speciálních barev, laků a ostatních výrobních činností připravující tento povrch. Díky této technologii je možné dokonale přizpůsobit strukturu a barevnosti přírodního dřeva, odlišující se velkou přesností a kvalitou charakteristickou pro obraz High Definition.

Parametry

Parametr Popis
Typ Fado
Materiál Plast
Délka mm 2400
Šířka mm 20
Výška mm 58
Povrch Struktura
Vedení kabelů Ano
Připevnění Přivrtání, lepení
Dekor Hnědá
Vhodné Pro vinyl
Přetíratelná Ne
Profil Hranatá

Soklová lišta Arbiton Fado 09 Manorial Oak

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky