Obkladový panel Orac Decor WX204 RIPPLE 2600 pro vyšší strop je oboustranný nástěnný panel pro vnitřní použití, který nabízí dvě proporce pro všestrannější design interiéru. Jeho zkosené linie a záhyby jako u origami, připomínají útulné chaty a rustikální sny. Tato moderní interiérová varianta nástěnných „šindelů“ je oboustranná. Panel lze použít oboustranně, volba je na vás. Panel lze použít jak vertikálně, tak horizontálně. Ripple a Track jsou nejnovější 3D obkladové panely, které jsou nyní poprvé k dispozici v Duropolymeru. Tyto profily panelů jsou ideální pro design od stěny ke stropu, aby ve vašem prostoru skutečně vynikly. Pouze strana A je opatřena základním nátěrem. Na stranu B použijte dvě vrstvy finální barvy nebo nejprve naneste základní nátěr a poté finální barvu. Tento nástěnný panel je skvělý pro televizní místnosti a mediální místnosti, protože panel má akustického nástěnného panelu vlastnosti, který pohltí až 25% hovorového zvuku. Plocha jednoho panelu je 0,65 m².

Parametry

Parametr Popis
Styl Moderní lineární
Provedení Nástěnné
Materiál Duropolymer
Přetíratelná Ano
Výška mm 2600
Šířka mm 250
Tloušťka mm 16
Barva Bílá
Typ Obklady
Hustota kg/m³ 220 > 420
Voděodolnost Ano
Tvrdost 27
Použití Exterier, Interier
Plocha 1 panelu m² 0,65
Povrchová úprava Základní nátěr
Absorbce vody < 0,1 % po 24 hodinách
Akustické Ano

Přiložené soubory

Duropolymer.pdf (477 kB)
Stáhněte si materiálový list

Obklady_linearni.pdf (7,52 MB)
Stáhněte si návod na montáž

Stěnový 3D obklad Orac WX204 Ripple - 2600 mm

Katalogové číslo:
WX204-2600
Hmotnost:
0.97 kg
Objem:
7.8 l
Výrobce:
ORAC
Cena s DPH:
1 275 Kč
Dostupnost:
6 dnů
ks

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

 

Orac Decor je luxusní značka interiérových dekorací, která do všech svých produktů přináší inovace, kreativitu, eleganci a špičkovou kvalitu. ORAC (Ostend Research and Applications Company) z Ostende na pobřeží Belgie, je výrobce vysoce kvalitních zdobných ornamentů od roku 1970 a rychle se rozvinul do nejinovativnějšího výrobce zdobných ornamentů na světě. Stropní a podlahové lišty, obklady Orac Decor FLEX se vyrábějí z vysoce kvalitních polymerů Purotouch - vysoce kvalitní polyuretan.

Obklad je vyroben z Duropolymeru, což je extrudovaný syntetický polymer, který splňuje nejvyšší standardy z hlediska odolnosti, nárazuvzdornosti, nízké hmotností a vysoké tuhostí. Materiál je brositelný a rozměrově stabilní, snadno přetíratelný a z výroby opatřen základním nátěrem a připraven k finální povrchové úpravě. Stačí jedna vrstva kvalitní barvy, protože Duropolymer barvu neabsorbuje. Duropolymer lze použít ve vlhkém prostředí. Lze snadno řezat běžnou pilou na dřevo.

Orac Decor důsledně snižuje ekologickou stopu a v roce 2021 se stal CO2 neutrální. 70% obalů výrobků tvoří recyklovaný materiál. Ve výrobcích Orac se používá 12% recyklovaných nebo biologických surovin. Všechny profily a lepidla Orac jsou VOC A+ certifikované a tedy 100% bez toxinů. Jsou také v souladu s LEED v4.1 a BREEAM. Dekorace Orac neobsahují azbest, kyanid a formaldehyd.

 

 

Obklad se lepí ke zdi nebo stropu lepidlem DecoFix Power, ve spoji na krátké straně lepidlem DecoFix Ultra FX400. Povrch musí být čistý, suchý a bez prachu. Odstraňte všechny barvy a tapety ze stěn. Pro vnitřní použití a porézní povrchy (ne pro vlhké prostory nebo exteriér). Pro vlhké prostory a exteriér použijte lepidlo DecoFix Power. Pro spáry, praskliny a dokončení použijte tmel  FL300 Deco Filler.

Spotřeba lepididel Orac:

  • FDP500 POUZE NA LIŠTY - 310 ml | 7 > 8 metrů lišty
  • FDP700 Power EXTERIÉR A VLHKO - 290 ml | 7 > 8 metrů lišty
  • FX400 Ultra INTERIÉR I EXTERIÉR - 270 ml | min. 80 metrů lišty
  • FL300 Deco Filler INTERIÉR - 310 ml = 7 metrů lišty

Podobné zboží

Videa


Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky