Lišta pro nepřímé osvětlení a instalaci LED pásku Orac Decor C373 ANTONIO, je součástí konceptu Antonio, který se skládá ze 2 modernistických profilů (C373 a C374). Instalace jednoho nebo více z těchto profilů posiluje stávající architekturu vašeho interiéru. Ohebná sestra tohoto profilu je C373F. Design navrhl Ulf Moritz.

Dodejte prostoru atmosféru pomocí řešení s nepřímým osvětlením dle svého vkusu. Od jednoduchého po organické osvětlení, směřující vzhůru nebo dolů, lineární nebo rozptýlené světlo. Můžete si hrát se světlem a stíny, a dodávat tak prostoru na optické velikosti nebo útulnosti.

Lišta je vyrobena z vysoce kvalitního polyuretanu Purotouch, který je vhodný pro instalaci  v interiéru, vlhkých místností a fasády v exteriéru. Předností polyuretanu jsou přesné detaily, tvarová a rozměrová stálost, vysoká odolnost vůči vlhkosti, akusticky neutrální, brousitelný povrch a malá hmotnost. Odolnost proti rozštěpení, časem se nezmění. Materiál s prvním základním nátěrem bílou barvou pro zvýšení adheze budoucí barvy. Doporučujeme si pro konečný nátěr vybrat jakoukoliv vodou ředitelnou barvu a lištu podle vašeho vkusu natřít. UV stabilní bude lišta po provedení konečného nátěru.

Parametry

Parametr Popis
Ohebná Ne
Provedení Multifunkční
Materiál Polyuretan
Přetíratelná Ano
Výška mm 80
Šířka mm 49
Délka mm 2000
Výška do mm 80
Barva Bílá
Hustota kg/m³ 215
Voděodolnost Ano
Osvětlení Nahoru i dolů
Tvrdost 30 shore D
Použití Exterier, Interier
Třída požární ochrany E. Lze dodat ve třídě C-s2
Absorbce vody < 0,1 % po 24 hodinách

Přiložené soubory

Purotouch.pdf (411 kB)
Stáhněte si materiálový list

Stropni listy cs.pdf (2,24 MB)
Stáhněte si návod na montáž

Neprime_osvetleni.pdf (11,21 MB)
Stáhněte si katalog

Orac Decor C373 Antonio lišta pro nepřímé osvětlení

Katalogové číslo:
C373
Hmotnost:
0.689 kg
Výrobce:
ORAC
Dostupnost: 14 dnů
Naše cena s DPH
1 623 Kč

Zadejte potřebné množství

ks nebo bm

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

 

Orac Decor je luxusní značka interiérových dekorací, která do všech svých produktů přináší inovace, kreativitu, eleganci a špičkovou kvalitu. ORAC (Ostend Research and Applications Company) z Ostende na pobřeží Belgie, je výrobce vysoce kvalitních zdobných ornamentů od roku 1970 a rychle se rozvinul do nejinovativnějšího výrobce zdobných ornamentů na světě. Stropní lišty a obklady Orac Decor se vyrábějí z vysoce kvalitních polymerů Purotouch. Purotouch je druh polyuretanu, který má speciál pevnost a tvrdost. Vlastnosti polyuretanu Purotouch odlišují profily Orac Decor od produktů vyrobených ze dřeva, MDF nebo sádry.

Orac Decor důsledně snižuje ekologickou stopu a v roce 2021 se stal CO2 neutrální. 70% obalů výrobků tvoří recyklovaný materiál. Ve výrobcích Orac se používá 12% recyklovaných nebo biologických surovin. Všechny profily a lepidla Orac jsou VOC A+ certifikované a tedy 100% bez toxinů. Jsou také v souladu s LEED v4.1 a BREEAM. Dekorace Orac neobsahují azbest, kyanid a formaldehyd.

Orac dodává pouze lišty a lepidla, nedodává ovladače, LED pásky ani hliníkové vložky. Vložku z hliníku budete potřebovat pouze tehdy, používáte-li stropní lištu jako osvětlení svítící směrem dolů. Hliníkovou vložku doporučujeme použít pro profily vyrobené z Duropolymeru, protože zabrání průchodu světla skrz materiál. U profilů z polyuretanu Purotouch vyžadována není, protože světlo skrz tento materiál neprochází. Maximální přípustná teplota profilů pro nepřímé osvětlení Orac v kombinaci s osvětlením je 70°C.

 

 

Lišta se lepí ke zdi v interiéru lepidlem Orac DecoFix Power, lepení lišt k sobě ve spoji lepidlem Orac DecoFix Ultra FX400. Lepidlo pro spoje je k dispozici v kartuši 270 ml (FX400). Povrch musí být čistý, suchý a bez prachu. Odstraňte všechny barvy a tapety ze stěn. Pro vnitřní použití a porézní povrchy (ne pro vlhké prostory nebo exteriér). Pro vlhké prostory a exteriér použijte lepidlo Orac DecoFix Power 290 ml (FDP700). Pro spáry, praskliny a dokončení použijte tmel  FL300 Deco Filler.

Spotřeba lepididel Orac:

Podobné zboží

Videa


Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky