Stropní přetíratelná lišta Mardom AB108 je dekorativní architektonický prvek pro montáž na římsu nebo do rohu stropu a zdi pro plynulý přechod. Stropní lišta je vyrobena z polyuretanové pěny se zvýšenou tvrdostí. Povrch je hladký a přetíratelný vodou ředitelnými barvami. Předností polyuretanu je trvanlivost, tvarová stálost, vysoká odolnost vůči vlhkosti, snadné zpracování a malá hmotnost.

Parametry

Parametr Popis
Provedení Stropní
Materiál Polyuretan
Přetíratelná Ano
Výška mm 100
Šířka mm 100
Délka mm 2400
Výška do mm 100
Barva Bílá

Stropní polyuretanová lišta Mardom AB108

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Popis zboží

K montáži lišty na stěnu se používá lepidlo na polyuretan (Mardom Decor Fix Pro Graphite), na spoj mezi lištami se používá lepidlo (Mardom Decor Fix Extra Red). Lišta není odolná proti UV záření. Odolná proti UV záření je po konečného nátěru.

Lepení lišt na stěnu:
Lepené plochy musí být čisté, suché, bez mastnot a zbavené prachu. Před lepením musí být odstraněny staré nátěry a tapety, ideálně použít penetraci. Lepidlo nanášejte bodově nebo v pruzích na styčné plochy zadních stěn lišt. Lištu pevně, ale rovnoměrně přitlačte, vytlačené lepidlo odstraňte špachtlí a setřete vlhkým hadříkem. Spoj dosáhne plnou pevnost po 48 - 72 hodinách, přetírat lze po vytvrzení, minimálně po 24 hodinách.

Spoje mezi dvěmi lištami:
Na celou plochu řezu jednoho z profilů naneste lepidlo, profily k sobě přimáčkněte tak, aby se lepidlo mírně vytlačilo ze spoje a vznikla co nejmenší spára. Po 1 hodině, odstraňte přebytečné lepidlo špachtlí a hadříkem namočeným v acetonu. (Pozor, aceton nelze použít na polystyren). Tento postup se opakuje za 2-3 hodiny.

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky