Polystyrénová rozeta Marbet Design R15 je naprosto skvělá! Jejím středem je ohromující květina, která je obklopena krásně zakřiveným, vzorovaným okrajem. Tento design je tak složitý a podmanivý, že okamžitě pozvedne vzhled a dojem z jakéhokoli prostoru. Pokud chcete svému interiéru dodat nádech elegance a sofistikovanosti, nehledejte nic jiného než polystyrenovou rozetu Marbet Design R15. Věřte mi, bude to prohlášení, které jistě zapůsobí na každého, kdo se na něj podívá. Polystyrenovou rozetu jednoduše připevníte na strop pomocí lepidla a poté ji natřete barvou dle vašeho výběru.

Parametry

Parametr Popis
Provedení Stropní
Průměr cm 34
Materiál Polystyren EPS
Přetíratelná Ano
Tloušťka mm 38
Barva Bílá
Typ Rozety
Hustota kg/m³ 50

Přiložené soubory

Marbet_EPS.pdf (140 kB)
Stáhněte si materiálový list

Montaz.pdf (4,12 MB)
Stáhněte si návod na montáž

Stropní rozeta Marbet R15 průměr 34

Katalogové číslo:
52521801419
Hmotnost:
0.13 kg
Objem:
4.636 l
Výrobce:
Marbet
Cena s DPH:
145 Kč
Dostupnost:
Skladem
MNOŽSTVÍ:
3 ks
ks

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Stropní rozety musí být opatřeny finálním nátěrem. Vhodné jsou vodou ředitelné disperzní barvy a disperzní barvy na bázi akrylu. Nesmí se používat vápenné barvy, silikátové barvy, silikonové pryskyřice a jejich směsné produkty.

Polystyrenové rozety je nutné skladovat v suchu: doporučená teplota +15°C až +25°C, rel. Vlhkost 45% až 65%. Pro dosažení optimálních konečných výsledků by mělo být zpracování prováděno za podobných vlhkostních a teplotních podmínek, jaké se nacházejí v místnostech po konečné montáži (klima obývacího pokoje). Je třeba se vyvarovat zpracování na vlhkých površích nebo s urychleným sušením (odvlhčovač vzduchu v místnosti) a také velmi vysokým teplotám.

Jako podklad jsou vhodné tapetované, nenatřené a natřené omítnuté povrchy. Povrchy musí být stabilní, čisté, suché, rovné a zbavené prachu a mastnoty. V případě potřeby je třeba povrch stropu zbrousit a poté vyčistit.

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky