Už nikdy nebudete muset trávit hodiny hledáním dokonalého ozdobného prvku pro svůj interiér. Rozety Marbet Design R17 jsou tím pravým řešením pro vás. Kolem nezdobeného středu se táhne jednoduchý, klenutý prstenec, na který navazuje jemný stylizovaný květinový vzor. Tyto rozety jsou vyrobeny z polystyrénu, což zaručuje jejich trvanlivost a snadnou instalaci. Přidejte do svého interiéru něco jedinečného a vytvořte si prostředí plné elegancie a stylu s rozetami Marbet Design R17. Polystyrenovou rozetu jednoduše připevníte na strop pomocí lepidla a poté ji natřete barvou dle vašeho výběru.

Parametry

Parametr Popis
Provedení Stropní
Průměr cm 28
Materiál Polystyren EPS
Přetíratelná Ano
Tloušťka mm 37
Barva Bílá
Typ Rozety
Hustota kg/m³ 70

Přiložené soubory

Marbet_EPS.pdf (140 kB)
Stáhněte si materiálový list

Montaz.pdf (4,12 MB)
Stáhněte si návod na montáž

Stropní rozeta Marbet R17 průměr 28

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Popis zboží

Stropní rozety musí být opatřeny finálním nátěrem. Vhodné jsou vodou ředitelné disperzní barvy a disperzní barvy na bázi akrylu. Nesmí se používat vápenné barvy, silikátové barvy, silikonové pryskyřice a jejich směsné produkty.

Polystyrenové rozety je nutné skladovat v suchu: doporučená teplota +15°C až +25°C, rel. Vlhkost 45% až 65%. Pro dosažení optimálních konečných výsledků by mělo být zpracování prováděno za podobných vlhkostních a teplotních podmínek, jaké se nacházejí v místnostech po konečné montáži (klima obývacího pokoje). Je třeba se vyvarovat zpracování na vlhkých površích nebo s urychleným sušením (odvlhčovač vzduchu v místnosti) a také velmi vysokým teplotám.

Jako podklad jsou vhodné tapetované, nenatřené a natřené omítnuté povrchy. Povrchy musí být stabilní, čisté, suché, rovné a zbavené prachu a mastnoty. V případě potřeby je třeba povrch stropu zbrousit a poté vyčistit.

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky