Střed polystyrenové rozety R23 od Marbet Design je opravdu ohromující. Tato rozeta je zdobena krásnou květinou, která je obklopena elegantním, zakřiveným vzorem. Pokud toužíte po nádherném a elegantním prostoru, pak je tato rozeta tou správnou volbou pro vás. Je velmi snadné ji připevnit na strop pomocí lepidla a poté ji můžete natřít barvou podle svého výběru. Přidání této rozety do vašeho prostoru přinese nádherný a elegantní dotek, který určitě oceníte.

Parametry

Parametr Popis
Provedení Stropní
Průměr cm 60
Materiál Polystyren EPS
Přetíratelná Ano
Tloušťka mm 65
Barva Bílá
Typ Rozety
Hustota kg/m³ 50

Přiložené soubory

Marbet_EPS.pdf (140 kB)
Stáhněte si materiálový list

Montaz.pdf (4,12 MB)
Stáhněte si návod na montáž

Stropní rozeta Marbet R23 průměr 60

Katalogové číslo:
52521801426
Hmotnost:
0.471 kg
Objem:
19.5 l
Výrobce:
Marbet
Cena s DPH:
266 Kč
Dostupnost:
Skladem
MNOŽSTVÍ:
3 ks
ks

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Stropní rozety musí být opatřeny finálním nátěrem. Vhodné jsou vodou ředitelné disperzní barvy a disperzní barvy na bázi akrylu. Nesmí se používat vápenné barvy, silikátové barvy, silikonové pryskyřice a jejich směsné produkty.

Polystyrenové rozety je nutné skladovat v suchu: doporučená teplota +15°C až +25°C, rel. Vlhkost 45% až 65%. Pro dosažení optimálních konečných výsledků by mělo být zpracování prováděno za podobných vlhkostních a teplotních podmínek, jaké se nacházejí v místnostech po konečné montáži (klima obývacího pokoje). Je třeba se vyvarovat zpracování na vlhkých površích nebo s urychleným sušením (odvlhčovač vzduchu v místnosti) a také velmi vysokým teplotám.

Jako podklad jsou vhodné tapetované, nenatřené a natřené omítnuté povrchy. Povrchy musí být stabilní, čisté, suché, rovné a zbavené prachu a mastnoty. V případě potřeby je třeba povrch stropu zbrousit a poté vyčistit.

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky