Stropní rozeta Marbet R6 je krásně navržený dekorativní prvek, který dodá každému prostoru dotek elegance. Rozeta má motiv listu se středovým pupenem, obklopenou kruhem stylizovaných korálků a kruhem pletených stuh. Je ideální pro zvýraznění krásy svícnů a stěnových světel, ale také se dá použít jako mandala na jednobarevných stěnách a stropě. Přidejte do svého prostoru špetku sofistikace s touto ohromující rozetou. Polystyrenovou rozetu jednoduše připevníte na strop pomocí lepidla a poté ji natřete barvou dle vašeho výběru. Stropní rozetu lze přetírat vodou ředitelnými a akrylátovými barvami.

Parametry

Parametr Popis
Provedení Stropní
Průměr cm 30
Materiál Polystyren EPS
Přetíratelná Ano
Tloušťka mm 32
Barva Bílá
Typ Rozety
Hustota kg/m³ 50

Přiložené soubory

Marbet_EPS.pdf (140 kB)
Stáhněte si materiálový list

Montaz.pdf (4,12 MB)
Stáhněte si návod na montáž

Stropní rozeta Marbet R6 průměr 30

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Popis zboží

Stropní rozety musí být opatřeny finálním nátěrem. Vhodné jsou vodou ředitelné disperzní barvy a disperzní barvy na bázi akrylu. Nesmí se používat vápenné barvy, silikátové barvy, silikonové pryskyřice a jejich směsné produkty.

Polystyrenové rozety je nutné skladovat v suchu: doporučená teplota +15°C až +25°C, rel. Vlhkost 45% až 65%. Pro dosažení optimálních konečných výsledků by mělo být zpracování prováděno za podobných vlhkostních a teplotních podmínek, jaké se nacházejí v místnostech po konečné montáži (klima obývacího pokoje). Je třeba se vyvarovat zpracování na vlhkých površích nebo s urychleným sušením (odvlhčovač vzduchu v místnosti) a také velmi vysokým teplotám.

Jako podklad jsou vhodné tapetované, nenatřené a natřené omítnuté povrchy. Povrchy musí být stabilní, čisté, suché, rovné a zbavené prachu a mastnoty. V případě potřeby je třeba povrch stropu zbrousit a poté vyčistit.

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky