Vítejte ve světě Marbet Design, kde se potkávají inovace a elegance. Připravte se na to, že budete uchváceni výjimečným stropním medailonem R9. Připravte se na vizuální hostinu, protože toto mistrovské dílo představuje ve svém jádru ohromující květinu obklopenou fascinujícím vzorem připomínajícím jemné vlny. Každý složitý detail byl pečlivě uspořádán tak, aby vytvořil skutečně okouzlující efekt. Vnější okraj tohoto úžasného kousku je dovedně vytvořen ve tvaru jemného prstence listů, který dodává nádech sofistikovanosti a ladnosti. A nesmíme zapomenout ani na její velikost. Rozeta je navržena tak, aby vynikla ve velkých místnostech a vzbudilo pozornost a obdiv. Polystyrenovou rozetu jednoduše připevníte na strop pomocí lepidla a poté ji natřete barvou dle vašeho výběru.

Parametry

Parametr Popis
Provedení Stropní
Průměr cm 64
Materiál Polystyren EPS
Přetíratelná Ano
Tloušťka mm 55
Barva Bílá
Typ Rozety
Hustota kg/m³ 50

Přiložené soubory

Marbet_EPS.pdf (140 kB)
Stáhněte si materiálový list

Montaz.pdf (4,12 MB)
Stáhněte si návod na montáž

Stropní rozeta Marbet R9 průměr 64

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Popis zboží

Stropní rozety musí být opatřeny finálním nátěrem. Vhodné jsou vodou ředitelné disperzní barvy a disperzní barvy na bázi akrylu. Nesmí se používat vápenné barvy, silikátové barvy, silikonové pryskyřice a jejich směsné produkty.

Polystyrenové rozety je nutné skladovat v suchu: doporučená teplota +15°C až +25°C, rel. Vlhkost 45% až 65%. Pro dosažení optimálních konečných výsledků by mělo být zpracování prováděno za podobných vlhkostních a teplotních podmínek, jaké se nacházejí v místnostech po konečné montáži (klima obývacího pokoje). Je třeba se vyvarovat zpracování na vlhkých površích nebo s urychleným sušením (odvlhčovač vzduchu v místnosti) a také velmi vysokým teplotám.

Jako podklad jsou vhodné tapetované, nenatřené a natřené omítnuté povrchy. Povrchy musí být stabilní, čisté, suché, rovné a zbavené prachu a mastnoty. V případě potřeby je třeba povrch stropu zbrousit a poté vyčistit.

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky