Představujeme rozetu Mardom Decor B3014 - dokonalý dekorativní prvek pro dodání nádechu elegance do každého prostoru. Díky svému designu a lehké konstrukci se tato rozeta nejen snadno instaluje, ale je perfektní jako dekorace na zeď nebo strop. Nenechte si ujít příležitost pozvednout svou výzdobu tímto úžasným kouskem.

Stropní rozeta je vyrobena z polyuretanu ProFoam, který poskytuje vysokou voděodolnost a ochranu před slunečním zářením. Materiál se po kontaktu s vlhkostí nedeformuje a UV záření nemění jeho barvu. Díky tomu lze rozetu instalovat do interiérů s vyšší vlhkostí, jako jsou koupelny nebo předsíně. Z výroby jsou rozety opatřeny bílým základním nátěrem v matném provedení, který tvoří základ pro natření barvou na vodní bázi.

Parametry

Parametr Popis
Průměr cm 32
Materiál Polyuretan
Přetíratelná Ano
Tloušťka mm 40
Barva Bílá
Typ Rozety
Hustota kg/m³ 220
Tvrdost 35 shore D
Tolerance +/- 0,5%

Stropní rozeta Mardom B3014 průměr 32

Katalogové číslo:
B3014
Hmotnost:
1.9 kg
Objem:
4.09 l
Výrobce:
Mardom
Cena s DPH:
557 Kč
Dostupnost:
14 dnů
ks

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Mardom Decor je jednou z předních značek v oblasti dekorativního zdobení. Produkty, vyrobené z nejkvalitnějších voděodolných materiálů, nabízejí dokonalý vzhled po mnoho let. Široká nabídka designů, vytvořená ve spolupráci s renomovanými průmyslovými návrháři, splňuje všechny interiérové styly - od minimalismu a jednoduchých forem až po bohaté, klasické dekorace. Produkty Mardom Decor jsou mezi zákazníky velmi oblíbené a byly oceněny v mnoha prestižních průmyslových soutěžích.

 

ProFoam je vysoce kvalitní pěnový polyuretan s vysokou hustotou 220 kg/m³. Jedná se o plně voděodolný materiál a vhodný pro instalaci i v těch nejnáročnějších prostorách. Díky své tvárnosti umožňuje ProFoam vytvářet na povrchu lišty přesné, hluboké a velmi výrazné ozdoby a ornamenty. Polyuretan je akusticky neutrální. Odolný proti nárazu a rozštípnutí. Rozměrově stabilní, časem se nemění. Odolný proti UV záření po finálním lakování. Výroba je založena na uzavřeném cyklu. Neobsahuje freony, azbest ani kyanidy. Faktor poškozování ozonové vrstvy: 0.

 


 

FAQ

 

 

Jaký je rozdíl mezi PolyForce a ProFoam?

PolyForce je extrudovaný polymer s velmi vysokou odolností proti mechanickému poškození, plnou voděodolností a vysokou hustotou materiálu. Lišty z PolyForce mají jednoduché tvary, bez drobných štukových dekorů. Materiál je plně recyklovatelný.

ProFoam je vysoce kvalitní pěnový polyuretan s vysokou hustotou. V materiálu lze vytvořit hluboké, ostré a velmi přesné dekorace. Materiál je lehký, takže z něj vyrobíte i velké stropní lišty, aniž by hrozilo odlepení a odpadnutí.

V praxi je PolyForce o něco odolnější vůči poškození než ProFoam.

Jakou barvu mají rozety?

Rozety Mardom Decor jsou dostupné v matném provedení a jsou opatřeny speciálním základním bílým nátěrem, který dokonale připraví povrch pro lakování v jakékoli barvě. Rozety lze natírat libovolnými barvami na vodní bázi, bez rozpouštědel. Díky tomu snadno sladíte barvu lišty s podlahou a designem interiéru.

Jsou rozety Mardom voděodolné?

Ano, rozety jsou voděodolné, takže je lze instalovat do koupelen, kuchyní a místností s vysokou vlhkostí. V případě zatopení, přímý kontakt s vodou neovlivní. Rozety nereagují s vodou, nenabobtnají, nedelaminují se a nemění tvar ani vzhled.

Jsou rozety Mardom UV odolné?

Rozety Mardom jsou odolné vůči UV záření. To znamená, že skvěle fungují v místnostech s intenzivním slunečním zářením a jejich barva vlivem slunečního záření nebledne, nežloutne, zůstávají živé a nezakalené.

Jaké lepidlo použít pro montáž rozet Mardom?

  • MARDOM FIX PRO - montážní lepidlo, sloužící k lepení všech typů rozet na stěnu a strop.
  • MARDOM MAX - montážní, hybridní, polymerové lepidlo s maximální pevností spoje a okamžitou rychlostí uchopení - již po 8 sekundách. Určeno pro použití na problematické povrchy. Používá se pro lepení všech typů lišt na stěnu a strop.

Jak připravit povrch před instalací nástěnných rozet?

Povrch by měl být suchý, zbavený prachu a odmaštěný. V případě rozpadajících se stěn je třeba je nejprve napenetrovat.

Lze rozety nalepit na sklo, kov nebo jiný nestandardní povrch?

Ano. V takové situaci se vyplatí použít lepidlo s velmi vysokou pevností spoje Mardom MAX.

Jak opravit drobné poškození povrchu rozety?

Drobná poškození na povrchu rozet lze opravit tmelem Flex Filler. Hmota je velmi plastická a po zaschnutí se snadno brousí. Díky tomu můžete vyplnit všechny dutiny a zarovnat hmotovou vrstvu s povrchem rozety.

Jak čistit a ošetřovat rozety?

Rozety Mardom Decor nevyžadují žádnou zvláštní péči. Prach lze odstranit smetáčkem nebo vysavačem pomocí čisté špičky s měkkými štětinami.

 


 

Upozornění

Fotografie produktu se mohou lišit v závislosti na nastavení monitoru nebo zařízení a světelných podmínkách, především teplotě osvětlení. Fotografie zobrazují pouze vizuální znázornění výrobku. Doporučujeme si proto před nákupem zakoupit od nás vzorky. Vzorky představují výřez originálu, pomocí kterého se můžete přesvědčit o barvě a typu povrchu. Vzorky a fotografie jsou díky své limitované velikosti pouze ilustrativní a tedy nezávazné pro objednávky.

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky