Stropní rozeta R13 je lehká, dekorativní stropní růžice s květinovým středem a zdobená designem s provazem. Tato stropní růžice je vhodná pro malou ložnici nebo předsíň a máme několik krásných obložení a lišt, které s ní lze sladit. Stropní rozeta Orac Decor R13 o průměru 28 cm je vyrobena z polyuretanu Purotouch s vysokou hustotou. Předností polyuretanu jsou přesné detaily, tvarová a rozměrová stálost, vysoká odolnost vůči vlhkosti, pevný povrch a malá hmotnost. Materiál s prvním základním nátěrem bílou akrylovou barvou pro zvýšení adheze budoucí barvy.

Parametry

Parametr Popis
Průměr cm 28
Materiál Polyuretan
Přetíratelná Ano
Tloušťka mm 31
Barva Bílá
Typ Rozety
Hustota kg/m³ 215
Tvrdost > 30 shore D

Přiložené soubory

Ceiling_roses_cs.pdf (6,97 MB)
Stáhněte si návod na montáž

Purotouch.pdf (411 kB)
Stáhněte si materiálový list

Stropní rozeta Orac R13 průměr 28

Katalogové číslo:
R13
Hmotnost:
0.33 kg
Objem:
6.8 l
Výrobce:
ORAC
Cena s DPH:
772 Kč
Dostupnost:
14 dnů
ks

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

 

ORAC (Ostend Research and Applications Company) z Ostende na pobřeží Belgie, je výrobce vysoce kvalitních zdobných ornamentů od roku 1970 a rychle rozvinula do nejinovativnějšího výrobce zdobných ornamentů na světě. Stropní a podlahové lišty, obklady Orac Decor se vyrábějí z vysoce kvalitních polymerů Purotouch - vysoce kvalitní polyuretan vysoké hustoty, Duropolymer - extrudovaný nárazuvzdorný polymer a kombinují odolnost, zpracovatelnost a kvalitu syntetických materiálů.

Dekorace Orac jsou vhodné i pro použití venku a ve vlhkém prostředí. Lepí se stejným způsobem jako vnitřní dekorace, ale používá se lepidlo DecoFix Power. Výrobky v exteriéru je potřebné natřít kvalitní barvou pro venkovní prostředí. Výrobky nejsou v dodném stavu odolné vůči UV záření. UV-stabilní se stanou po konečném nátěru.

Orac Decor důsledně snižuje ekologickou stopu a v roce 2021 se stal CO2 neutrální. 70% obalů výrobků tvoří recyklovaný materiál. Ve výrobcích Orac se používá 12% recyklovaných nebo biologických surovin. Všechny profily a lepidla Orac jsou VOC A+ certifikované a tedy 100% bez toxinů. Jsou také v souladu s LEED v4.1 a BREEAM. Dekorace Orac neobsahují azbest, kyanid a formaldehyd.

 

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky