Tato krásná a detailně propracovaná stropní růže je kulatá rozeta s vysoce vyřezávaným vířivým efektem a detailem vajíček a šipek. Tento medailon se bude hodit k velkým ozdobným závěsným svítidlům. Klíčovými tématy tohoto nádherného designu jsou odvážná akantová vodítka, která vyzařují ze středu, a pásek s vajíčkem a šipkou, který nabízí propracovaný prvek vnitřního okraje. Stropní rozeta Orac Decor R52 o průměru 69,5 cm je vyrobena z polyuretanu Purotouch s vysokou hustotou. Tato rozeta bude vyhovovat velkým okrasným závěsným svítidlům. Předností polyuretanu jsou přesné detaily, tvarová a rozměrová stálost, vysoká odolnost vůči vlhkosti, pevný povrch a malá hmotnost. Materiál s prvním základním nátěrem bílou akrylovou barvou pro zvýšení adheze budoucí barvy.

Parametry

Parametr Popis
Průměr cm 69,5
Materiál Polyuretan
Přetíratelná Ano
Tloušťka mm 48
Barva Bílá
Typ Rozety
Hustota kg/m³ 215
Tvrdost > 30 shore D

Přiložené soubory

Purotouch.pdf (411 kB)
Stáhněte si materiálový list

Ceiling_roses_cs.pdf (9,45 MB)
Stáhněte si návod na montáž

Stropní rozeta Orac R52 průměr 69

Katalogové číslo:
R52
Hmotnost:
1.6 kg
Objem:
32.6 l
Výrobce:
ORAC
Cena s DPH:
3 814 Kč
Dostupnost:
14 dnů
ks

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

 

ORAC (Ostend Research and Applications Company) z Ostende na pobřeží Belgie, je výrobce vysoce kvalitních zdobných ornamentů od roku 1970 a rychle rozvinula do nejinovativnějšího výrobce zdobných ornamentů na světě. Stropní a podlahové lišty, obklady Orac Decor se vyrábějí z vysoce kvalitních polymerů Purotouch - vysoce kvalitní polyuretan vysoké hustoty, Duropolymer - extrudovaný nárazuvzdorný polymer a kombinují odolnost, zpracovatelnost a kvalitu syntetických materiálů.

Dekorace Orac jsou vhodné i pro použití venku a ve vlhkém prostředí. Lepí se stejným způsobem jako vnitřní dekorace, ale používá se lepidlo DecoFix Power. Výrobky v exteriéru je potřebné natřít kvalitní barvou pro venkovní prostředí. Výrobky nejsou v dodném stavu odolné vůči UV záření. UV-stabilní se stanou po konečném nátěru.

Orac Decor důsledně snižuje ekologickou stopu a v roce 2021 se stal CO2 neutrální. 70% obalů výrobků tvoří recyklovaný materiál. Ve výrobcích Orac se používá 12% recyklovaných nebo biologických surovin. Všechny profily a lepidla Orac jsou VOC A+ certifikované a tedy 100% bez toxinů. Jsou také v souladu s LEED v4.1 a BREEAM. Dekorace Orac neobsahují azbest, kyanid a formaldehyd.

 

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky