Rozeta R65 je ideálně využívána buď ke zvýšení velikosti vystupujícího stropního medailonu, nebo jako jednoduchý okraj pro použití s lustry nebo jinými svítidly a stropními ventilátory. Stropní rozeta Orac Decor R65 o průměru 54,5 cm je vyrobena z polyuretanu Purotouch s vysokou hustotou. Předností polyuretanu jsou přesné detaily, tvarová a rozměrová stálost, vysoká odolnost vůči vlhkosti, pevný povrch a malá hmotnost. Materiál s prvním základním nátěrem bílou akrylovou barvou pro zvýšení adheze budoucí barvy.

Parametry

Parametr Popis
Průměr cm 54,5
Průměr středu cm 43
Materiál Polyuretan
Přetíratelná Ano
Tloušťka mm 24
Barva Bílá
Typ Rozety
Hustota kg/m³ 215
Tvrdost > 30 shore D

Přiložené soubory

Ceiling_roses_cs.pdf (6,97 MB)
Stáhněte si návod na montáž

Purotouch.pdf (411 kB)
Stáhněte si materiálový list

Stropní rozeta Orac R66 průměr 54

Katalogové číslo:
R66
Hmotnost:
0.6 kg
Objem:
27.2 l
Výrobce:
ORAC
Cena s DPH:
1 844 Kč
Dostupnost:
14 dnů
ks

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

 

ORAC (Ostend Research and Applications Company) z Ostende na pobřeží Belgie, je výrobce vysoce kvalitních zdobných ornamentů od roku 1970 a rychle rozvinula do nejinovativnějšího výrobce zdobných ornamentů na světě. Stropní a podlahové lišty, obklady Orac Decor se vyrábějí z vysoce kvalitních polymerů Purotouch - vysoce kvalitní polyuretan vysoké hustoty, Duropolymer - extrudovaný nárazuvzdorný polymer a kombinují odolnost, zpracovatelnost a kvalitu syntetických materiálů.

Dekorace Orac jsou vhodné i pro použití venku a ve vlhkém prostředí. Lepí se stejným způsobem jako vnitřní dekorace, ale používá se lepidlo DecoFix Power. Výrobky v exteriéru je potřebné natřít kvalitní barvou pro venkovní prostředí. Výrobky nejsou v dodném stavu odolné vůči UV záření. UV-stabilní se stanou po konečném nátěru.

Orac Decor důsledně snižuje ekologickou stopu a v roce 2021 se stal CO2 neutrální. 70% obalů výrobků tvoří recyklovaný materiál. Ve výrobcích Orac se používá 12% recyklovaných nebo biologických surovin. Všechny profily a lepidla Orac jsou VOC A+ certifikované a tedy 100% bez toxinů. Jsou také v souladu s LEED v4.1 a BREEAM. Dekorace Orac neobsahují azbest, kyanid a formaldehyd.

 

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky