Terasy a ploty - Osmo


Chcete rozšířit své obytné prostory? Pořiďte si venkovní terasu z kompozitu WPC terasových systémů od evropské jedničky Silvadec, které jsou barevně identické s dřevoplastovými ploty od stejného výrobce. Ještě před výběrem materiálu a uspořádání zahradní terasy je důležité, abyste určili její velikosti a rozhodli se o umístění terasových prken ve vztahu k domu a jeho okolí.

 

Pokud jsou vaše finanční prostředky omezené, zmenšete raději velikost terasy, než abyste šetřili na materiálu a designu. Terasu považujeme za pokračování obytných prostor a její vzhled by proto měl odpovídat architektuře interiéru domu.

 

Pro pohodlí a vytvoření ideálního prostředí pro relaxaci je velmi důležitá orientace terasy. Pro odpočinek je nejvhodnější vybudovat terasu na místě poskytující stín v nejteplejší denní dobu. Terasová prkna je vždy lepší orientovat směrem k zahradě než na ulici, a pokud je to možné, v oblasti nepřístupné sousedům. Jedním z nejdůležitějších kritérií pro výběr umístění terasy je také výhled na krásnou krajinu.


presmerovat_automaticky