Dekorativní panely pro ploty


Dekorativní panely pro ploty

Nové konstrukční sady plotů Silvadec nabízejí skutečná řešení, která lze přizpůsobit vašim individuálním potřebám terénních úprav zahrady. Dodávají vašemu plotu moderní nádech a umožňují vám personalizovat vaši zahradu. Všechny dekorativní ocelové prvky Silvadec jsou k dispozici ve světle šedé a antracitové barvě, v hladké i broušené verzi.

 

Dekorační panely plotu jsou vyrobeny z pozinkované oceli, ošetřeny práškovou barvou. Každý panel nahrazue 2 plotové WPC desky na výšku. Může být vložen do plotu v jakékoli výšce a musí být umístěný mezi dvěma WPC prkny.

 

Minerální designový panel má atraktivní prolamovaný design a umožňuje světlu prosvítat. Jeho zaoblené tvary přinášejí harmonii do zahradního prostředí. Rostlinný designový panel díky svému diskrétnímu designu podporuje pocit blahobytu a intimity. Městský designový panel se elegantně kombinuje s WPC prkny, vytváří moderní a rafinovaný styl vhodný pro všechna venkovní prostředí. Skleněné dekorativní panely jsou dostupné v mléčném nebo čirém provedení. Mléčné sklo je mírně neprůhledné, světlo prosvítá a zároveň slouží jako ochrany soukromí. Čiré sklo slouží zcela transparentně jako průlom světla a poskytne oplocení atraktivní osvětlený a rafinovaný dotek.


presmerovat_automaticky