WPC terasy


WPC terasy

WPC francouzská prkna Silvadec, které nenabízí pouze terasy ale i dřevoplastové ploty ve dvou řadách, Elegance a nejnovější Atmosphere. WPC terasy jsou ideálním řešením pro všechny, kteří ocení pohodlí, jednoduchost a eleganci. Pokud jde o barvu, jsou dřevoplastová prkna totožné, ale také dokonale rovné a tvoří jednotný povrch. Díky použití neviditelného montážního systému terasy je výsledkem povrch bez vrutů.

 

Povrch terasy můžete zvolit zcela hladký, nebo čisté linie prkna drážkovaného, a nakonec embosovaný povrch s efektem kresby, který je navržen tak, aby co nejvěrohodněji napodoboval strukturu dřeva. Hladké prkno je ideální pro kombinaci s drážkovanými nebo embosovanými prkny.

 

Kompozitní decking WPC se skládá z dřevovláknité moučky a polymeru HDPE. Stálobarevnost u WPC teras zaručuje především kvalita pigmentů a UV stabilizátoru. Kompozitní terasová prkna WPC nejsou určena pouze pro pokládku na střechy, balkony, na cesty nebo jako ochoz k bazénům a rybníčkům, ale také do veřejných prostor jako jsou bistra a hotelové terasy.

 

Pokud jde o výběr barvy WPC terasy, tmavé barvy mají tu výhodou, že jsou méně náchylné k tomu, ukazovat nečistoty. Světlé barvy jsou méně horké pro bosé nohy. Terasy, které obsahují vysoký podíl dřeva a neobsahují PVC, jsou méně horké pro bosé nohy. Bez ohledu na barvu a teplotu, mají kvalitní kompozity na slunci blízkou teplotu terasám dřevěným.


presmerovat_automaticky