WPC terasy


WPC terasy

WPC česká prkna Grandeck nebo rakouská Rehau Relazzo , popřípadě francouzské Silvadec na terasu jsou ideálním řešením pro všechny, kteří ocení pohodlí, jednoduchost a eleganci. Pokud jde o barvu, jsou dřevoplastová prkna totožné, ale také dokonale rovné a tvoří jednotný povrch. Díky použití neviditelného montážního systému terasy je výsledkem povrch bez vrutů.

 

WPC terasy nabízíme v provedení s dutými a plnými prkny.

Povrch terasy můžete zvolit zcela hladký, nebo čisté linie prkna drážkovaného, a nakonec embosovaný povrch s efektem kresby, který je navržen tak, aby co nejvěrohodněji napodoboval strukturu dřeva. Hladké prkno je ideální pro kombinaci s drážkovanými nebo embosovanými prkny.

 

Kompozitní decking WPC se skládá z dřevovláknité moučky a thermoplastu. Stálobarevnost u WPC teras zaručuje především kvalita pigmentů a UV stabilizátoru. Kompozitní terasová prkna WPC nejsou určena pouze pro pokládku na střechy, balkony, na cesty nebo jako ochoz k bazénům a rybníčkům, ale také do veřejných prostor jako jsou bistra a hotelové terasy.12další stránkapresmerovat_automaticky

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče.

Ok