Tmel na dřevěné podlahy lakované vodními laky Junckers PREFILL poskytuje ideální prostředek k tmelení spár dřevěných podlah. Tato bezbarvá báze se smíchá s jemnými pilinami z posledního broušení parket do husté pasty, kterou se podlaha plošně zatmelí a po zaschnutí přebrousí. Použitím brusného prachu z posledního broušení docílíme stejného odstínu tmelu jako má původní podlaha a tento tmel nijak prostorově ani barevně nevystupuje. Junckers PREFILL na vodní bázi je určený pro zatmelení podlah citlivých na změnu vlhkosti (např. dub). Tmel má velmi dobrou stabilitu po zaschnutí, nicméně v případě tmelení větších spár doporučujeme tmelit ve dvou cyklech. Po přebroušení podlahy je nutné povrch ošetřit základním lakem Junckers Prelak a následně některým z finálních laků Junckers. Junckers Prefill je rychleschnoucí a používá se v kombinaci s podkladovými přípravky na vodní bázi a přípravky pro konečnou povrchovou úpravu.

Parametry

Parametr Popis
Typ Vodní laky
Zatížení Vysoké
Provedení Bezbarvé
Pro Interiér
Určení Základní
Balení kg 5
Počet nátěrů 1 - 2
Spotřeba 1l = cca. 10 m2
Doba schnutí 1 hodina
Ředění S pilinami dle potřeby
Báze Akrylát
Nářadí k aplikaci Špachtle
Konečné vytvrzení 1,5 hod

Přiložené soubory

TL-Junckers_Prefill.pdf (253 kB)
Technický list

F5-5GB-2281.pdf (791 kB)
Produkt information Aj

Junckers PreFill_EN_3.0-2374.pdf (44 kB)
Safety data sheet Aj

Tmel na parkety Junckers Prefill 5l

Katalogové číslo:
113500-EXP
Hmotnost:
5 kg
Výrobce:
Junckers
Cena s DPH:
1 942 Kč
Dostupnost:
6 dnů
ks

Doporučujeme přikoupit

  • Základní lak Junckers PreLak 5l

    Vodou ředitelný základní lak na parkety Junckers PreLak . Ideálně zaplňuje póry dřeva a vytváří vhodný můstek...
    Cena s DPH: 2 299 Kč
    Dostupnost: 6 dnůPopis zboží

Doporučený způsob aplikace:

  • Povrchy vystavené vysoké zátěži: 2 vrstvy Junckers Prefill + 1 vrstva Junckers Prelak při vydatnosti 8 m2 /l + 2 vrstvy Junckers Stron (10 m2 /l ) nebo Junckers HP Commercial
  • Povrchy vystavené nízké zátěži: 2 vrstvy Junckers Prefill + 1 vrstva Junckers Prelak při vydatnosti 8 m2 /l + 1 vrstva Junckers Strong (10 m2 /l ) nebo Junckers Pro Finish (10 m2 /l)
  • Povrchy určené pro sport: 2 vrstvy Junckers Prefill + 1 vrstva Junckers Prelak při vydatnosti 8 m2 /l + 2 vrstvy Junckers HP Sport při vydatnosti 10 m2 /l

Pokyny pro použití:

Neošetřené / broušené povrchy: zbavte povrch podlahy veškerého prachu, vosku, mastnoty, polituračních přípravků a zbytků z mýdlových saponátů. Poslední broušení podlahy by mělo být provedeno brusným papírem o zrnitosti minimálně 100 - 120. Vybruste povrch a odstraňte zbytky po broušení. Smíchejte dostatečné množství brusného prachu s přípravkem Junckers Prefill tak, aby vznikla hustá pasta, která se dá ještě stále roztírat. Ředit můžete vodou. Co nejrychleji rozetřete pastu pomocí stěrky z nerezové oceli a nechte zaschnout. Přebruste brusným papírem o zrnitosti č.120 - 150. Důkladně vysajte. Nechejte zaschnout a pokračujte podle pokynů v návodu.

Průmyslově lakované podlahy: vybruste povrch bruskou a brusným papírem zrnitosti č. 24 - 36 a odstraňte všechny zbytky starého nátěru. Stopy po broušení vyhladíte brusným papírem zrnitosti č. 60 - 80. Nakonec použijte brusný papír zrnitosti č. 100 - 120, aby byl povrch rovnoměrný. Poté povrch důkladně vysajte a postupujte podle pokynů v návodu na neošetřené nebo broušené povrchy „Neošetřené / broušené povrchy“.

Diskuze


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Přidat reakci

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Zasílat příspěvky na tento e-mail
Text komentáře*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image  
* povinné položkyDotaz na prodavačepresmerovat_automaticky

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče.

Ok