Přípravek Junckers Rustic Top Oil obsahující přírodní vosky je určený k oživení vzhledu a pravidelné údržbě dřevěných podlah impregnovaných olejem nebo voskem. Dřevo získá hluboký teplý jas, po zaschnutí hedvábně matný povrch. Dá se využít i k malým lokálním opravám případných mírných poškození povrchu podlahy ošetřené olejem. Rustic Top Oil je rychleschnoucí udržovací olej, ošetřenou podlahu lze používat po cca 30 minutách. Rustic Top Oil není vhodný k údržbě opotřebovaných a zašedlých podlah. Opotřebované podlahy nejprve ošetříme prostředky Junckers Rustic Oil nebo RUSTIC Solid 100 a následně použijeme Junckers Rustic Top Oil.

Parametry

Parametr Popis
Balení 2,5
Spotřeba 60 – 80 m2 /l
Obsah látek Alkydová emulze s obsahem vosku na vodní bázi
Doba schnutí hod 0,5 - 1
Čištění Olejované dřevo

Junckers Rustic Top Oil údržba olejovaných podlah 2,5l

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Popis zboží

Doporučený způsob aplikace:

U všech druhů ploch aplikujte 1 vrstvu Junckers Rustic Top Oil při vydatnosti 60-80 m2 /l a ponechte zaschnout. Po cca 30-60 minutách aplikujte další vrstvu Junckers Rustic Top Oil. Četnost ošetření závisí na stupni používání a zátěži podlahy. Obecně platí, že čím vyšší zátěž, tím častější údržba podlahy udržovacími oleji Junckers.

Pokyny pro použití:
Ošetřovaný povrch olejem impregnovaných dřevěných podlah musí být dokonale čistý, suchý a zbaven prachu, mastnoty a zbytků mýdel. Nečistoty odstraňte prostředkem Junckers Sylva Cleaner. Na větší plochy je možno použít jednokotoučovou bruskou s odpovídajícím (např. zeleným) Padem. Při aplikaci na menší plochy, jako např. pracovní desky, stoly a nábytek naneste malé množství oleje na suchý bavlněný hadřík a rozetřete jej v rovnoměrné a tenké vrstvě po povrchu. Junckers Rustic Top Oil rychle vstřebává do dřeva. Ošetřená podlaha je po cca 30 – 60 min. při pokojové teplotě 20°C pochůzná.

Pokud jsou po zaschnutí viditelné rozdílné stupně lesku lze je sjednotit pomocí talířové brusky s bílým až zeleným Padem. Podle požadavku stupně lesku (hedvábný mat, popř.hedvábný lesk) použijte leštící, popř. červený nebo zelený Pad. Olejem ošetřené povrchy jsou po leštění odolnější vůči nečistotám.

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky