Ukončovací lišta L pro ukončení obkladů a dlažby Profilpas Proangle ZBS z leštěného hliníku, která se vyznačuje příjemným pocitem lehkosti a povznesením geometrie profilu. Řada ukončovacích lišt Proangle Q je považována za „univerzální“ pro svoji schopnost přizpůsobit se různým potřebám. Ve skutečnosti se Proangle Q díky svému L tvaru doporučuje nejen pro olemování a ochranu vnějších rohů obkladů a dlažeb, kamenných koberců, ale také pro podlahy a schody z různých materiálů a spojení podlah stejných výšek.

Parametry

Parametr Popis
Provedení L lišty
Délka mm 2700
Tloušťka mm 1
Dekor Stříbrná
Materiál Hliník
Povrch Broušený

Přiložené soubory

PROANGLE 2020 scheda tecnica ING.pdf (3,22 MB)
Stáhněte si technická data

Ukončovací lišta L Proangle ZBS Lesklé stříbro broušené

Výrobce:
Profilpas
Cena s DPH:
od 711 Kč
Dostupnost:
21 dnů
Foto Katalog. číslo / Název Dostupnost Množství Cena s DPH Koupit kusů
Ukončovací lišta L Proangle ZBS Lesklé stříbro broušené 10 mm 88356
Výška 10 mm
21 dnů 0 ks 711 Kč
Ukončovací lišta L Proangle ZBS Lesklé stříbro broušené 11 mm 88357
Výška 11 mm
21 dnů 0 ks 746 Kč
Ukončovací lišta L Proangle ZBS Lesklé stříbro broušené 12,5 mm 88358
Výška 12,5 mm
21 dnů 0 ks 746 Kč

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Leštěný hliník: Slitina Al-Mg-Si, tepelně zpracovaná ve stavu T6 (6060 T6). Profily jsou realizovány extruzí a následným mechanickým zpracováním. Mají velmi dobrou odolnost proti chemickým a atmosférickým vlivům a naopak nemají dobrou odolnost proti mechanickým vlivům, při kterých dochází k poškození povrchové vrstvy. Z tohoto důvodu musí být viditelná plocha profilu rychle a opatrně očištěna od cementu, lepidel a materiálu použitých pro spárování.

Péče a údržba: Lišty nevyžadují zvláštní údržbu a lze je snadno upravit pomocí bezbarvého lihu ředěného s vodou nebo pomocí běžných čistících přípravku, s výjimkou přípravku na bázi kyselin (např. kyselina solná nebo kyselina fluorovodíková).  

Při čištění se doporučuje používat neutrální přípravky ředěné s vodou a poté je opláchnout čistou vodou za použití houby nebo neabrazivního hadříku, aby nedošlo k odření nebo poškození eloxování, leštění či laku.

Způsob pokládky s lepidlem

  • Změřte požadovanou délku a odříznete profil pomocí vhodného nástroje.
  • Pomocí ozubené špachtle rozetřete lepidlo na ploše určené pro pokládku.
  • Stiskněte profil tak, aby z otvoru podélné lišty vytékalo předem nanesené lepidlo.
  • Položte a jemně stiskněte obložení až do té doby, kdy bude horní plocha dokonale vyrovnána s horní plochou profilu a v odpovídající vzdálenosti pro příslušnou spáru (vetšinou od 1 do 3 milimetru).
  • Pomocí vhodného spárovacího materiálu uzavřete prostor mezi obložením a profilem. Pomocí měkké houby a vody očistete do 10 minut od aplikace zbytky spárovacího materiálu, lepidel, ředidel. apod.

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky