Ukončovací lišta L pro ukončení obkladů a dlažby Profilpas Proangle ZV Trend Color Metal s jedinečným odstínem kovu. Řada ukončovacích lišt Proangle L je považována za „univerzální“ pro svoji schopnost přizpůsobit se různým potřebám. Ve skutečnosti se Proangle díky svému L tvaru doporučuje nejen pro olemování a ochranu vnějších rohů obkladů a dlažeb, kamenných koberců, ale také pro podlahy a schody z různých materiálů a spojení podlah stejných výšek. Vzorník dekorů Trend Color můžeme zapůjčit.
Parametr | Popis |
---|---|
Provedení | L lišty |
Délka mm | 2700 |
Tloušťka mm | 1 |
Dekor | Šedá |
Materiál | Hliník |
Povrch | Lakovaný |
PROANGLE_Q_scheda_tecnica_cs.pdf
(2,10 MB)
Stáhněte si technická data
Foto | Katalog. číslo / Název | Dostupnost | Množství | Cena s DPH | Koupit kusů |
---|---|---|---|---|---|
![]() |
88480 Výška 8 mm |
21 dnů |
|
500 Kč | |
![]() |
88459 Výška 10 mm |
21 dnů |
|
512 Kč | |
![]() |
88467 Výška 11 mm |
21 dnů |
|
525 Kč | |
![]() |
88504 Výška 12,5 mm |
21 dnů |
|
550 Kč |
Styl inspirovaný přírodou a městským stylem zůstává oblíbený mezi milovníky interiérového designu. S řadou profilů Trend Color, Profilpas nachází inspiraci v teplých barvách kamene, metropolitní tóny betonu a duhové odstíny kovů. 20 barev v souladu s nejnovějšími trendy v keramickém světě, perfektní volba pro veřejné a soukromé prostory, vyznačující se moderním designem.
STONE: Dvanáct povrchových úprav profilů v neutrálních, ale teplých a jemných barvách, které díky příjemnému dotykovému efektu drsnosti imitují rozmanitost textury kamene.
CONCRETE: Šest originálních povrchových úprav imitujících beton a odkazujících na typické barvy metropole v sofistikovaných tónech.
METAL: Dva jedinečné odstíny kovu, které odrážejí duhovou povahu kovů.
Lakovaný hliník: Slitina Al-Mg-Si, tepelně zpracovaná ve stavu T6 (6060 T6). Profily jsou realizovány extruzí a následným lakováním. Mají velmi dobrou odolnost proti chemickým a atmosférickým vlivu a naopak nemají dobrou odolnost proti mechanickým vlivum, pri nichž dochází k poškození povrchové vrstvy. Z tohoto důvodu musí být viditelná plocha profilu rychle a opatrně očištěna od cementu, lepidel a materiálu použitých pro spárování.
Péče a údržba profilů: Lišty nevyžadují zvláštní údržbu a lze je snadno upravit pomocí bezbarvého lihu ředěného s vodou nebo pomocí běžných čistících přípravku, s výjimkou přípravku na bázi kyselin (např. kyselina solná nebo kyselina fluorovodíková).
Při čištění se doporučuje používat neutrální přípravky ředěné s vodou a poté je opláchnout čistou vodou za použití houby nebo neabrazivního hadříku, aby nedošlo k odření nebo poškození eloxování, leštění či laku.
Způsob pokládky s lepidlem
Podlahy, podlahové a přechodové lišty, koberce, oleje na terasy, látkové rolety, pvc, umělé trávníky, umělé trámy a 3D lamely
Vyberte, prosím, konkrétní modifikaci v tabulce níže.