Profil pro venkovní rohy keramických obkladů a dlažeb Profilpas ZQVN Trednd Color Metal s jedinečným odstínem kovu Řada hliníkových profilů Proangle Q lemuje vnější rohy keramických obkladů jasným a elegantním způsobem. Ve skutečnosti se Proangle Q díky svému čtvercovému tvaru doporučuje nejen pro olemování a ochranu vnějších rohů obkladů, ale také pro podlahy a schody z různých materiálů a spojení podlah stejných výšek. Proangle Q jednoduše tříbí, zdobí a zanechává příjemný pocit čistoty a jednotnosti jak u podlah, tak u keramických obkladů. Proangle Q se navíc může přizpůsobit jakémukoli druhu dlaždic díky různým dostupným výškám, které se pohybují od 10 do 12,5 mm. Vzorník dekorů Trend Color můžeme zapůjčit.

Parametry

Parametr Popis
Provedení Hranaté
Délka mm 2700
Tloušťka mm 1
Dekor Beton
Materiál Hliník
Povrch Lakovaný

Přiložené soubory

Profily_pro_vnejsi_rohy.pdf (565 kB)
Stáhněte si technická data

Dekory_Trend_Color.pdf (1,19 MB)
Stáhněte si odstíny profilů

Ukončovací lišta obkladů a dlažeb čtvercová ZQVN Metal dark

Výrobce:
Profilpas
Cena s DPH:
od 659 Kč
Dostupnost:
21 dnů
Foto Katalog. číslo / Název Dostupnost Množství Cena s DPH Koupit kusů
Ukončovací lišta obkladů a dlažeb čtvercová ZQVN Metal dark 10 mm 89136
Výška 10 mm
21 dnů 0 ks 659 Kč
Ukončovací lišta obkladů a dlažeb čtvercová ZQVN Metal dark 11 mm 89166
Výška 11 mm
21 dnů 0 ks 685 Kč
Ukončovací lišta obkladů a dlažeb čtvercová ZQVN Metal dark 12,5 mm 89186
Výška 12,5 mm
21 dnů 0 ks 700 Kč

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Trend ColorPROFILY PRO SOUČASNÝ DESIGN

Styl inspirovaný přírodou a městským stylem zůstává oblíbený mezi milovníky interiérového designu. S řadou profilů Trend Color, Profilpas nachází inspiraci v teplých barvách kamene, metropolitní tóny betonu a duhové odstíny kovů. 20 barev v souladu s nejnovějšími trendy v keramickém světě, perfektní volba pro veřejné a soukromé prostory, vyznačující se moderním designem.

STONE: Dvanáct povrchových úprav profilů v neutrálních, ale teplých a jemných barvách, které díky příjemnému dotykovému efektu drsnosti imitují rozmanitost textury kamene.

CONCRETE: Šest originálních povrchových úprav imitujících beton a odkazujících na typické barvy metropole v sofistikovaných tónech.

METAL: Dva jedinečné odstíny kovu, které odrážejí duhovou povahu kovů.

 

 


 

Lakovaný hliník: Slitina Al-Mg-Si, tepelně zpracovaná ve stavu T6 (6060 T6). Profily jsou realizovány extruzí a následným lakováním. Mají velmi dobrou odolnost proti chemickým a atmosférickým vlivu a naopak nemají dobrou odolnost proti mechanickým vlivum, pri nichž dochází k poškození povrchové vrstvy. Z tohoto důvodu musí být viditelná plocha profilu rychle a opatrně očištěna od cementu, lepidel a materiálu použitých pro spárování.

Péče a údržba profilů: Lišty nevyžadují zvláštní údržbu a lze je snadno upravit pomocí bezbarvého lihu ředěného s vodou nebo pomocí běžných čistících přípravku, s výjimkou přípravku na bázi kyselin (např. kyselina solná nebo kyselina fluorovodíková).  

Při čištění se doporučuje používat neutrální přípravky ředěné s vodou a poté je opláchnout čistou vodou za použití houby nebo neabrazivního hadříku, aby nedošlo k odření nebo poškození eloxování, leštění či laku.

Způsob pokládky s lepidlem

  • Změřte požadovanou délku a odříznete profil pomocí vhodného nástroje.
  • Pomocí ozubené špachtle rozetřete lepidlo na ploše určené pro pokládku.
  • Stiskněte profil tak, aby z otvoru podélné lišty vytékalo předem nanesené lepidlo.
  • Položte a jemně stiskněte obložení až do té doby, kdy bude horní plocha dokonale vyrovnána s horní plochou profilu a v odpovídající vzdálenosti pro příslušnou spáru (vetšinou od 1 do 3 milimetru).
  • Pomocí vhodného spárovacího materiálu uzavřete prostor mezi obložením a profilem. Pomocí měkké houby a vody očistete do 10 minut od aplikace zbytky spárovacího materiálu, lepidel, ředidel. apod.

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky