Ukončovací předvrtaná lišta Profilitec Zerotec ZR50 poskytuje šikmou ochranu hrany podlahy v souladu s požadavky ADA pro pružné podlahové materiály. Vytváří hladký přechod s pozvolným náběhem. Lišta je vhodná pro ukončení vinylových SPC podlah a koberců do tloušťky 5 mm. Ukončovací profil poskytuje pevný základ pro mechanické upevnění nebo k přilepení pomocí vhodného lepidla.

Parametry

Parametr Popis
Typ Ukončovací lišty
Druh montáže Šroubovací
Materiál Hliník
Délka mm 2700
Šířka mm 15,1
Pro tloušťku materiálu do mm 5
Šrouby a čepy Nejsou součástí dodávky
Povrch Elox
Připevnění Vrtání
Dekor Titan
Vhodné Ukončovací
Profil Plochá
Země původu Itálie

Ukončovací lišta šroubovací Zerotec ZR50 pro vinyl Titan do 5 mm

Katalogové číslo:
ZR50ATF270
Hmotnost:
0.294 kg
Výrobce:
Profilitec
Dostupnost: 21 dnů
Naše cena s DPH
623 Kč

Zadejte potřebné množství

ks nebo bm

Doporučujeme přikoupit

  • Den Braven Mamut Glue lepidlo 290 ml

    Jednosložkové lepidlo na lepení dřevěných, plastových nebo MDF lišt, Mamut Glue High Tack na bázi MS polymeru...
    Cena s DPH: 235 Kč
    Dostupnost: 6 dnůPopis zboží

Eloxovaný hliník: Slitina Al-Mg-Si, tepelně zpracovaná ve stavu T6 (6060 T6). Profily jsou realizovány extruzí a následným eloxováním. Mají velmi dobrou odolnost proti chemickým a atmosférickým vlivům. Mokrý cement a jeho deriváty vytvářejí kyselé složky, které působí na povrch a způsobují rezavění kovu (vytváření hydroxidu hlinitého). Z tohoto důvodu musí být viditelná plocha profilu rychle a opatrně očištěna od cementu, lepidel a materiálu použitých pro spárování. Z chemicko-technických důvodů nemůže výrobce zaručit totožné barvy pro eloxované výrobky. Všechny uvedené rozměry jsou přibližné a zahrnují rozměrové tolerance v souladu s DIN EN 12020-2, ČSN 427807.

Péče a údržba: Lišty nevyžadují zvláštní údržbu a lze je snadno upravit pomocí bezbarvého lihu ředěného s vodou nebo pomocí běžných čistících přípravku, s výjimkou přípravku na bázi kyselin (např. kyselina solná nebo kyselina fluorovodíková). Při čištění se doporučuje používat neutrální přípravky ředěné s vodou a poté je opláchnout čistou vodou za použití houby nebo neabrazivního hadříku, aby nedošlo k odření nebo poškození eloxování, leštění či laku.

Instalace předvrtané lišty: Ujistěte se, že základna je pevná, rovná, čistá a suchá. Uřízněte profil na požadovanou délku a odstraňte lepicí ochrannou pásku. Upevněte pomocí šroubů s plochou hlavou.

Podobné zboží

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky