Nerezový ukončovací profil GPS5/10 který se umísťuje pod obklad stěny nad odtokem sprchy na koncích spádových lišt GPS1, GPS4 a GPS3 se spádem 2%. Tímto se vyhnete řezu obkladu na míru. Ukončovací profil pro spádové lišty GPS5 doplňuje esteticky okraj sprchového koutu a vymezuje obvod sprchy v úrovni podlahy. Ukončovací profil je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli AISI 304 DIN 1.4301, práškově lakováno v matném odstínu černé RAL 9005. Pro obklady 10 mm.

Parametry

Parametr Popis
Typ Spádové
Délka mm 1250
Výška mm 10
Výška H2 mm 23 | 33
Tloušťka mm 1
Dekor Černá
Materiál Nerez
Povrch Hladký
Určení Sprcha
Umístění Stěna
Pro dlaždice mm 10

Přiložené soubory

PP-GLASS PROFILE-brochure-ITA-ING-LR_1.pdf (967 kB)
Katalog

Ukončovací profil GPS5/10 RAL 9006 černý matný pro obklad 10 mm

Výrobce:
Profilpas
Cena s DPH:
od 1 303 Kč
Dostupnost:
21 dnů
Foto Katalog. číslo / Název Dostupnost Množství Cena s DPH Koupit kusů
Profil GPS5 RAL 9006 černý matný pro dlažbu 10 mm, výška 23 mm 31567
Výška 23 mm
21 dnů 0 ks 1 303 Kč
Profil GPS5 RAL 9006 černý matný pro dlažbu 10 mm, výška 33 mm 31568
Výška 33 mm
21 dnů 0 ks 1 321 Kč

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Schéma použití ukončovacího profilu GPS5

Nerez ocel: AISI 304 - DIN 1.4301 je vysoce odolná proti hlavním chemickým a atmosférickým vlivům, proti vápnu a maltě, proti lepidlům na dlažbu a čistícím přípravkům. Je vhodná i pro použití v potravinářském průmyslu, nemocnicích, bazénech a jakémkoli venkovním prostředí, apod.

Plochy z nerez oceli mohou být leštěny pomocí příslušných běžně prodávaných přípravků. Nerez ocel se snadno čistí a je velmi hygienická; hladký a neporózní povrch činí usazení a přežití bakterií nebo jiných mikroorganismů velmi nepravděpodobným. Pro zachování dokonalé čistoty ocelových ploch stačí několik jednoduchých pravidel: stačí je omýt teplou vodou a saponátem, dokonale opláchnout a osušit měkkým hadrem. V případě ploch vystavených atmosférickým a agresivním vlivům se doporučuje pravidelné čištění nerez oceli, aby povrch zůstal netknutý a nedošlo k rezavění. Povrch z broušené nerez oceli vždy čistěte po směru broušení, nikoli napříč. V případě odření použijte příslušný čistící - leštící přípravek pro nerez ocel a měkký hadr.

V žádném případě při čištění nepoužívejte:

  • čistící přípravky s obsahem kyseliny chlorovodíkové (neboli solné), s obsahem kyseliny fluorovodíkové nebo s bělidly; zamezte přímému styku čistících přípravků obsahujících chloridy s povrchem, s výjimkou případů, kdy jsou aplikovány na krátkou dobu a poté dokonale opláchnuty.
  • abrazivní čistící přípravky v prášku mohou poškodit povrchovou úpravu profilu.

Nenechávejte dlouhodobě ve styku s profily z nerez oceli předměty nebo nářadí z obyčejné oceli (např. kartáče nebo ocelové vlákno běžně používané pro odstranění zbytků malty nebo jiných materiálů); hrozí přenos železnatých částic (kontaminace), které způsobují na povrchu rezavé skvrny. Nenechávejte dlouhodobě ve styku s povrchy z nerez oceli vlhké hadry nebo houby, které mohou způsobit vznik neestetických skvrn od vody.

 

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky