Ukončovací profil pro koberce Profilitec Carpetec MD F se širokou profilovanou základnou bez zoubků. Adaptační profil je vhodný pro různé tloušťky podlahových krytin, běhounů a rohoží od 4 do 8 mm. Jedná se o tvarovatelný profil, speciálně navržený pro ukončení pokládky koberců různých typů a s různou tloušťkou, i při pokládce na již existující podlahu z keramiky, dřeva. Základna pro vsunutí koberce, která se po stlačení horní hrany profilu mírně uzavře, aby sevřela koberec a ochránila jeho okraj. Ukončovací profily nevyžadují zvláštní údržbu. Lze je proto čistit běžnými čistícími prostředky.

Parametry

Parametr Popis
Typ Ukončovací lišty
Druh montáže Šroubovací
Materiál Hliník
Délka mm 2700
Šířka mm 43
Výška mm 14
Pro tloušťku materiálu do mm 8
Šrouby a čepy Nejsou součástí dodávky
Povrch Eloxovaný hliník
Připevnění Přivrtání, lepení, lepící páska
Dekor Bronz
Vhodné Pro koberce
Profil Oblá
Země původu Itálie

Přiložené soubory

Carpetec_MA_MS_MD_NA.pdf (54 kB)
Stáhněte si technická data

Ukončovací profil pro koberce Profilitec Carpetec MD F Bronz do 8 mm

Katalogové číslo:
MD43ABF270
Hmotnost:
0.5 kg
Výrobce:
Profilitec
Dostupnost: 21 dnů
Naše cena s DPH
629 Kč

Zadejte potřebné množství

ks nebo bm

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Eloxovaný hliník: Slitina Al-Mg-Si, tepelně zpracovaná ve stavu T6 (6060 T6). Profily jsou realizovány extruzí a následným eloxováním. Mají velmi dobrou odolnost proti chemickým a atmosférickým vlivům. Mokrý cement a jeho deriváty vytvářejí kyselé složky, které působí na povrch a způsobují rezavění kovu (vytváření hydroxidu hlinitého). Z tohoto důvodu musí být viditelná plocha profilu rychle a opatrně očištěna od cementu, lepidel a materiálu použitých pro spárování. Z chemicko-technických důvodů nemůže výrobce zaručit totožné barvy pro eloxované výrobky. Všechny uvedené rozměry jsou přibližné a zahrnují rozměrové tolerance v souladu s DIN EN 12020-2, ČSN 427807.

Péče a údržba: Lišty nevyžadují zvláštní údržbu a lze je snadno upravit pomocí bezbarvého lihu ředěného s vodou nebo pomocí běžných čistících přípravku, s výjimkou přípravku na bázi kyselin (např. kyselina solná nebo kyselina fluorovodíková). Při čištění se doporučuje používat neutrální přípravky ředěné s vodou a poté je opláchnout čistou vodou za použití houby nebo neabrazivního hadříku, aby nedošlo k odření nebo poškození eloxování, leštění či laku.

Podobné zboží

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky