Umělý trávník Blackburn s pogumovanou rubovou stranou. Ideální pro umístění na střešní terasy, balkony, verandy a zahrady. Umělý trávník je odolný proti UV záření, antistatický, vyrobený z vláken polymeru (polypropylen), nabízí možnost zdravého, svěžího, hladkého povrchu po celý rok prakticky bez údržby.

Umělý trávník se klade na pevný, rovný povrch, jako je cihla, dlaždice, beton, asfalt, dřevo, apod. (Trhliny a nerovnosti by měly být odstraněny). Trávník řežte ostrým a rovným nožem ze spodní strany, aby nedošlo k poškození vláken. Při pokládání na tvrdé podloží doporučujeme umělý trávník slepit oboustrannou lepící páskou. Pro kvalitní a bezproblémové slepení se musí spoje následně zatížit, aby se předešlo vytvoření tzv. "Slabých míst" v lepeném bodě. Možnosti položení umělých trávníků jsou téměř neomezené: dlouhé pruhy, půlkruhy, geometrické nebo nepravidelné tvary.

Parametry

Parametr Popis
Vhodné použití Předzáhradky, vchody
Název řady Blackburn
Provedení Umělá tráva
Šíře m 4
Vlákno PP
Složení vlákna 100%
Podložka rubu Guma
Výška vlasu mm 5
Výška celková mm 6,5
Gramáž celková g/m² 1060
Gramáž vlasu g/m² 370
Hořlavost Efl
Barva Zelená
Komfort 1
Zátěž 22
Typ Umělý trávník
Země původu Belgie

Umělá tráva Blackburn guma šíře 4m

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Diskuze


  • Autor: Petr B.

    Datum: 30. 1. 2016


    Dobrý den, lze prosím použít tento trávníkový koberec na zahradu, kde podloží bude zhutněná zemina s 3cm vrstvou zhutněné kameniny (4-8mm)? Děkuji za odpověď.
  • Autor: Petr

    Datum: 1. 2. 2016


    Dobrý den, lepší je pod umělí trávník ještě jemnější produkt, je tam riziko vyšlapání kamínků do umělé trávy, když už aplikovat na tento podklad umělí trávník tak bez nopů, umělé trávy s nopy jsou spíše na podlaží které neodvádí vodu, jako např beton.

Přidat reakci

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Zasílat příspěvky na tento e-mail
Text komentáře*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image  
* povinné položkyDotaz na prodavačepresmerovat_automaticky

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče.

Ok