Umělý trávník JUTAgrass Party je velmi hustý s krátkým vlasem a byl navržen pro hodnotu a kvalitu. Ideální pro umístění na střešní terasy, balkóny, verandy a zahrady. Trávník je vyroben podle stejných standardů jako jakýkoli jiný umělý trávník od českého výrobce JUTA, tzn. že není "průhledný" a vydrží dlouhou dobu sloužit bez problémů. Vzhledem ke krátkému vlasu, je tato tráva skvělou volbou pro míčové hry a přímo ideální pro předzahrádky. Pokládka na zpevněné plochy. Umělý trávník vyrobený z vláken polymeru (polypropylen PP), nabízí možnost zdravého, svěžího a prakticky bezúdržbového povrchu po celý rok. Trávník snese i menší zátěž, jelikož je ve vláknech přidáno změkčovadlo. Výrobek, dle nařízení (ES) č. 1907/2006 (REACH), neobsahuje žádné nebezpečné látky.

Parametry

Parametr Popis
Vhodné použití Předzáhradky, vchody
Název řady Party
Provedení Umělá tráva
Šíře m 2
Vlákno PP
Podložka rubu Guma
Výška vlasu mm 6
Výška celková mm 8,5
Gramáž celková g/m² 1558
Gramáž vlasu g/m² 688
Počet vpichů /m² 39.895
Hořlavost Efl-s1
Barva Zelená
Komfort 1
Zátěž 22
Typ Umělý trávník
Jemnost vlasu napřímený 8.800/8, texturovaný 6.000/8 Dtex
Šířka vlasu mm 1,2
Tloušťka vlasu μm napřímený 80, texturovaný 147
UV stabilita 3.000 h
Pevnost ukotvení vlasu > 30
Stálobarevnost - šedá stupnice ≥ 4
Země původu Česká republika

Přiložené soubory

Navok na pokladku.pdf (416 kB)
Pokládka umělé trávy

TL_PARTY_CZ.pdf (122 kB)
Technický list

Umělá tráva Party šíře 2m

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Umělý trávník se klade na pevný, rovný povrch, jako je cihla, dlaždice, beton, asfalt, dřevo, atd. (trhliny a nerovnosti by měly být odstraněny). Trávník řežte silným a rovným nožem ze spodní strany, aby nedošlo k poškození vláken. Pro pokládku na tvrdé podloží doporučujeme umělý trávník slepit oboustrannou lepící páskou. Pro kvalitní a bezproblémové slepení se musí spoje následně zatížit, aby se předešlo vytvoření tzv. „slabých míst" v lepeném bodě. Možnosti pokládky umělých trávníků jsou téměř neomezené: dlouhé pruhy, půlkruhy, geometrické nebo nepravidelné tvary.

Pokládka začíná na již připravené plochy. Umělá tráva se řeže běžným odlamovacím nožem. Nedoporučuje se provádět montáž při teplotách nižších než +10°C a za deště. Při spojování pokládejte pásy těsně vedle sebe, ohrňte okraje nahoru a do místa spoje položte polyesterovou podkladovou pásku šíře 300 mm, na kterou rovnoměrně rozetřete speciální lepidlo v šířce cca 200 mm, okraje zamáčkněte do vrstvy lepidla.Pro pokládku na tvrdé podloží (beton, dlažba, apod.) doporučujeme umělý trávník slepit oboustrannou lepící páskou. Pro kvalitní a bezproblémové slepení se musí spoje následně zatížit, aby se předešlo vytvoření tzv. „slabých míst" v lepeném bodě.

Čištění a péče:
Každý systém umělého trávníku vyžaduje údržbu, je však méně náročný než přírodní trávník. Čistění se provádí běžnou domácí čistící technikou (vysavač, apod.), nebo proudem vody. Žádné z běžně používaných domácích chemikálií nepoškozují umělý trávník. Umělý trávník je odolný vůči klimatickým podmínkám v rámci střední Evropy. Nedoporučuje se po povrchu smýkat těžké předměty a trvale stavět bez podložek. Toto jsou minimální požadavky v povinných pokynech péče a údržby. Představují ale pouze základní část údržby a musíte je provádět tak, aby nedošlo k sebemenšímu poškození povrchu.

Diskuze


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Přidat reakci

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Zasílat příspěvky na tento e-mail
Text komentáře*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image  
* povinné položkyDotaz na prodavačepresmerovat_automaticky

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče.

Ok