Umělý trávník Summer s nopky na rubové straně pro lepší odvod vody a kde je požadováno protiskluzné chování. Ideální pro umístění na střešní terasy, balkóny, verandy a zahrady. Jeho stébla jsou krátká a kudrnatá, vypadají skvěle ze všech úhlů pohledu. Navíc jeho skvělý vzhled je dlouhodobý, protože vydrží poměrně těžký provoz nohou. Umělý trávní koberec vyrobený z vláken polymeru (polypropylen), nabízí možnost zdravého, svěžího, hladkého a prakticky bezůdržbového povrchu po celý rok.

Umělý trávník se klade na pevný, rovný povrch, jako je cihla, dlaždice, beton, asfalt, dřevo, atd. (trhliny a nerovnosti by měly být odstraněny). Trávník řežte silným a rovným nožem ze spodní strany, aby nedošlo k poškození vláken. Pro pokládku na tvrdé podloží doporučujeme umělý trávník slepit oboustrannou lepící páskou. Pro kvalitní a bezproblémové slepení se musí spoje následně zatížit, aby se předešlo vytvoření tzv. „slabých míst" v lepeném bodě. Možnosti pokládky umělých trávníků jsou téměř neomezené: dlouhé pruhy, půlkruhy, geometrické nebo nepravidelné tvary.

Čištění a péče:
Každý systém umělého trávníku vyžaduje údržbu, je však méně náročný než přírodní trávník. Čistění se provádí běžnou domácí čistící technikou (vysavač, apod.), nebo proudem vody.

Čištění a péče:
Každý systém umělého trávníku vyžaduje údržbu, je však méně náročný než přírodní trávník. Čistění se provádí běžnou domácí čistící technikou (vysavač, apod.), nebo proudem vody.

  • Listy, větvičky a další organické materiály je třeba pravidelně odstraňovat. Za tímto účelem můžete použít fukar listů, tvrdý kartáč nebo koště.
  • Sníh a led neodstraňujte. Při zimní údržbě nejdříve nechte umělou trávu rozmrznout.
  • Nikdy nepokládejte horké věci na umělý trávník.
  • Exkrementy zvířat byste měli odstranit co nejrychleji a potom umýt umělý trávník vodou.
  • Na umělý trávník neházejte cigarety
  • Otevřen ohně, ohňostroje, svařování nebo grilování: umělá vlákna trávníku se roztaví a spečou se dohromady. Zde použijte ohnivzdorný trávník.

Parametry

Parametr Popis
Typ Umělý trávník
Vhodné použití Předzáhradky, vchody
Název řady Summer
Provedení Umělá tráva
Šíře m 2
Vlákno PP
Složení vlákna 100%
Podložka rubu Nopy
Výška vlasu mm 6
Výška celková mm 8
Gramáž celková g/m² 800
Gramáž vlasu g/m² 550
Hořlavost Efl
Barva Zelená
Komfort 1
Zátěž 22
Země původu Holandsko

Umělá tráva Summer nop šíře 2m

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Videa


Diskuze


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Přidat reakci

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Zasílat příspěvky na tento e-mail
Text komentáře*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image  
* povinné položky

*  


Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky