Vinylová plovoucí podlaha Wineo 400 Click je vhodná pro domácí použití včetně kuchyně či koupelny, díky své nášlapné vrstvě o tloušťce 0,30 mm a třídě zátěže 31. Wineo vinylové podlahy jsou charakterizovány vysokými standardy kvality. Osvědčení DIBt je nezávislá kontrola kvality. Všechny podlahy jsou vybaveny touto pečetí kvality a dodatečně interně kontrolovány. Vinylové podlahy na zámkový systém Connect mají pružnou konstrukci, která zaručuje jednoduchou pokládku pomocí zámkového systému jak u lamel vzoru dřeva, tak i dlaždic.
Pro rychlé kladení je jediné co potřebujete, ulamovací nůž a bílá gumová palička. Díky nízké konstrukční výšce 4,5 mm, je tato podlaha vhodná pro renovace bytových podlah. Každá plovoucí vinylová podlaha se zámkovým spojem, musí být podložena podložkou k tomu určenou. Podložka vyhladí drobné nerovnosti, zvýší kročejový útlum, zabraňuje pohybu zámků pomocí speciální protiskluzné vrstvy, zvýší komfort při nášlapu. Podlaha je šetrná k životnímu prostředí a zdravotně nezávadná, bez těžkých kovů, rozpouštědel a formaldehydu. Podlaha je dostupná také v provedení pro lepení. Pro výběr dekoru máte možnost zakoupit vzorek podlahy s dopravou zdarma.
Parametr | Popis |
---|---|
Typ | Vinylová |
Provedení | Plovoucí |
Zátěž | 31 |
Vzor | Prkno |
Fáze | V4 |
Tón | Střední |
Povrchová úprava | PU |
Rozměry | 1212 x 187 x 4,5 mm |
Velikost lamely | Střední |
Balení m2 | 2,27 - 10 lamel |
Zaruka let | 15 let bytové prostory |
Tloušťka | 4,5 |
Nášlapná vrstva | 0,3 |
Podlahové topení | Ano |
Tepelný odpor m2K/W | 0,033 |
Spoj | Zámkový |
Nosná deska | Vinyl |
Požární klasifikace | Bfl-s1 |
Útlum kročejového hluku dB | 7 |
Protiskluznost | R9 |
Rozměrová stálost EN 434 ≤ | 0,15 |
Wineo_400_click.pdf
(1,10 MB)
Technický list
Celkovou cenu zjistíte po zadání množství níže
Podlahy, podlahové a přechodové lišty, koberce, laky na podlahy, oleje na terasy, látkové rolety, pvc, umělé trávníky, umělé trámy
Vyberte, prosím, konkrétní modifikaci v tabulce níže.
Přidat reakci