Vinylová plovoucí podlaha Wineo 400 Multilayer je vhodná pro domácí použití včetně kuchyně či koupelny, díky své nášlapné vrstvě o tloušťce 0,30 mm a třídě zátěže 31. Klasický formát lamely 601 x 310 mm umožňuje, aby každý pokoj vypadal tak akorát, a díky reliéfnímu povrchu vypadá každý dekor jako pravý kámen s maximální autentičností. Wineo vinylové podlahy jsou charakterizovány vysokými standardy kvality. Kolekce Multilayer na HDF desce se zámkovým systémem LocTec - tento způsob pokládky je obdobný jako pokládka laminátových podlah. Zde je konstrukční výška 9 mm, a k instalaci potřebujete pilu. Vhodné řešení při nekvalitním a nerovném podkladu. Podlaha je šetrná k životnému prostredí a zdravotně nezávadná, certifikovaná, nízkymi emisemi VOC, bez těžkých kovů, rozpouštědel, ftalátů a formaldehydu.

Parametry

Parametr Popis
Typ Vinylová
Provedení Plovoucí
Zátěž 31
Vzor Dlažba
Fáze Ne
Tón Střední
Povrchová úprava PU
Rozměry 601 x 310 x 9 mm
Velikost lamely Malé
Balení m2 1,68 - 9 lamel
Tloušťka 9
Nášlapná vrstva 0,3
Podlahové topení Ano
Tepelný odpor m²K/W 0,06
Spoj Zámkový
Nosná deska HDF
Požární klasifikace Bfl-s1
Útlum kročejového hluku dB 14
Protiskluznost R9
Rozměrová stálost EN 434 ≤ 0,15
Plastifikátory Bez ftalátů
TVOC po 28 dnech ≤ 100μg/m³
VOC emise, třída A+
Floorscore VOC test Prošel
Formaldehyd EN 717-1 E1
Recyklovatelnost 100%

Přiložené soubory

wineo400_Multi-Layer_CZ.pdf (400 kB)
Stáhněte si technická data

pokladka_wineo400 Multilayer_CS.pdf (1,13 MB)
Stáhněte si návod na pokládku

cisteni_a_udrzba.pdf (211 kB)
Stáhněte si návod na údržbu

Proficert_707104061-9.pdf (238 kB)
Certifikace TÜV PROFiCER

Wineo Designline 400 Multilayer Wisdom Concrete Dusky MLD00140

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

 

Místnosti s nepřerušenou plochou 150 m² mohou být bez přechodových profilů. Při dané ploše je nutností dilatace kolem okrajů místnosti (cca 10 mm). Délka místnosti do 12,5 metru by neměla být překročena.

 

Wineo vinylové podlahy jsou charakterizovány vysokými standardy kvality, a to jak v oblasti materiálových vlastností, tak i ve službách našim zákazníkům. Osvědčení TÜV PROFiCERT je nezávislá, roční kontrola kvality. Všechny Wineo produkty jsou vybaveny touto pečetí kvality a dodatečně interně kontrolovány. Tímto způsobem zajišťujeme kvalitu, která je doložena následujícími certifikáty:

  • AgBB
  • A+
  • Belgian VOC regulation
  • BREEAM Exemplary Level
  • Finnish M1 classification
  • LEED v4
  • Austrian Eco Label UZ 56
  • MVV TB Annex 8

 


 

Upozornění

Fotografie produktu se mohou lišit v závislosti na nastavení monitoru nebo zařízení a světelných podmínkách, především teplotě osvětlení. Fotografie zobrazují pouze vizuální znázornění podlahy. Doporučujeme si proto před nákupem zapůjčit od nás vzorky podlah. Vzorky představují výřez originálu, pomocí kterého se můžete přesvědčit o barvě a typu povrchu. Zejména u rustikálních dekorů upozorňujeme na to, že podlaha může mít více barev a že vzor se v některých částech koberce nachází a v jiných se liší. Chceme vám nabídnout ty nejlepší příležitosti, jak se dobře rozhodnout. Protože vzorek je někdy důležitý, abyste si byli naprosto jisti, že nová podlaha bude ladit i s vaším nábytkem a vybavením.

Copyright: floorwood.cz a.s. je držitelem autorských práv k uvedeným fotografiím podlah.

Videa


Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky