Podkladní hranol dutý wpc Cihlová 40 x 60. Hranol je určen pro vytvoření podkladního roštu, na který se následně instalují WPC terasová prkna pomocí spojek. Potřebujete 3 běžné metry na 1 m2 terasy.

Parametry

Parametr Popis
Typ Dutá
Materiál WPC
Dodávané délky mm 2400 | 2900
Rozměry 40 x 60 mm
Výška mm 40
Šířka mm 60
Dodávané délky 2400 | 2900
Počet kusů v balení 2

Přiložené soubory

iDeck.pdf (136 kB)
Návod k montáži

WPC podkladní hranol Luna Cihlová

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Popis zboží

Cena uvedena za kus.

Konstrukční hranoly se musí upevnit do betonového podkladu, aby se zajistil spolehlivý základ - doporučujeme umístit hranoly tak, aby byly vodorovné se směrem odtoku. Zajistěte, aby se dodržela správná vzdálenost mezi hranoly: tato vzdálenost pro rozměr 25 x 150 mm je 30 cm. Při napojování konstrukčních hranolů musí být vzdálenost 5 - 10 mm, aby se zabránilo rozpínání. Od konce hranolu ke stěně nebo jinému pevnému dílu nechte mezeru 5 - 10 mm. Hranol se musí připevnit na betonový podklad každých 50 cm - a ne dále než 6 - 7 cm od konce prkna.

Metody instalace dvou hranolů:

  • Pomocí vrtačky vyvrtejte do betonu a hranolů otvory, potom hranol připevněte na betonový podklad pomocí speciálních vrutů na tvrdý podklad. Hlavy šroubů nenechávejte nad povrchem hranolu.
  • Na hranol umístěte držáky z nerezavějícího materiálu (3 kusy na metr) a potom hranol připevněte na podklad pomocí expanzních šroubů.

Po připevnění všech hranolů na podklad zkontrolujte vodorovnost hranolů. Pokud vodorovnost není pravidelná, upravte ji vyplněním mezery mezi nosníkem a podkladem gumovými podložkami.

První desku připevněte na hranol se startovací nerezovou sponou. V případě, že krytina se umísťuje na zeď nebo jiný pevný díl, mezi deskami a stěnou nebo jiným pevným dílem by měla být mezera nejméně 5 - 10 mm.

Ostatní desky připevněte pomocí plastových spon a nerezových šroubů. Na styku 2 desek krytiny musí být 2 hranoly namísto jednoho (každý konec desky musí mít jako oporu jeden hranol). Mezi konci dvou desek musí být mezera přibližně 5 - 10 mm (na rozpínání). Ke spojení konců dvou desek se také mohou použít gumové spojovací prvky (v tomto případě doporučujeme nechat menší mezeru (například 2 - 3 mm).

Poslední desku připevněte na hranol nerezovou šroubem.

Na konce desek použijte vrchní kryty nebo kolem nainstalované krytiny namontujte okrajovou lištu pomocí nerezových šroubů.

Diskuze


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Přidat reakci

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Zasílat příspěvky na tento e-mail
Text komentáře*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image  
* povinné položkyDotaz na prodavačepresmerovat_automaticky

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče.

Ok