WPC prkno na terasu duté iDECK Luna Antracit 25 x 150, určené pro montáž teras na balkóny, okolí bazénů a ostatní pochozí plochy. Terasový systém je vyvinut spojením bambusu a plastu tzv. (Bamboo Plastic Composite) s poměrem 30% polyetylenu HDPE o vysoké hustotě, 60% přírodních upravených bambusových vláken a 10% aditiv (UV filtr, stabilizátory, barvivo, tvrdidla). Montáž terasových prken wpc se provádí pomocí spojek-klipů zasazených do drážky v boku prken - tzn. (pohledově skrytý spoj) plocha je zcela čistá, bez narušení hlavicemi vrutů. Vzhledem k vysokému obsahu vlákniny výrobku BPC má vysokou odolnost proti UV záření, maximální odolnost proti vlhkosti, napadení plísněmi, hnilobě a praskání. Bambusové vlákno je přinejmenším stejně silné jako běžná dřevěná vlákna a má vyšší pevnost a tvrdost.

Parametry

Parametr Popis
Materiál WPC
Provedení Duté
Dodávané délky mm 2400 | 2900
Výška mm 25
Šířka mm 150
Záruční doba 5
Certifikace FSC
Povrch P/R jemné a hrubé drážkování
Složení WPC Bambusové vlákna + HDPE
Hustota g/cm³ 0,95
Modul pružnosti GPa 1,25
Tvrdost Shorea 65
Koeficient tepelné roztažnosti 10^5 K^-1 12-18

Přiložené soubory

Navod k montazi.pdf (136 kB)
Návod

WPC terasa iDECK Luna Antracit

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Popis zboží

Cena za m2 = 1.242,- Kč včetně DPH. 

Délka prkna mm Plocha prkna v m2
2400 0,360
2900 0,435

Terasové palubky WPC jsou absolutně příjemné při chůzi na boso, jsou protiskluzové a taktéž se neštěpí a netvoří žádné třísky. Každé prkno má z jedné strany jemné drážky a z druhé strany hrubé drážkování. Vzhledem k dlouhodobé životnosti a minimálním nákladům na údržbu, je systém teras iDECK Luna hodnocen jako velice ekonomický terasový systém a ekologicky produkt. Terasové prkna iDECK Luna nejsou určena pouze pro pokládku na střechy, balkony, na cesty nebo jako ochoz k bazénům a rybníčkům, ale také do veřejných prostor jako jsou bistra a hotelové terasy. Kompozit iDECK není vhodný do uzavřených a vlhkých prostor bez ventilace vzduchu nebo do prostředí s velkými změnami teploty (například sauna).

Rozměrové tolerance :

Tloušťka:
+/- 1 mm
Šířka: +/- 2 mm
Délka: +/- 5 mm

Diskuze


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Přidat reakci

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Zasílat příspěvky na tento e-mail
Text komentáře*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image  
* povinné položkyDotaz na prodavačepresmerovat_automaticky

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče.

Ok