WPC terasy Relazzo Finello jsou kreativní, módní a okouzlující: řady Relazzo finello & naturo přesvědčí každého milovníka designu svým moderním, přirozeným optickým i hmatovým vjemem dřeva - jedinečný požitek pro bosou nohu je zaručen. Dejte volný průběh své kreativitě s kartáčovaným povrchem Relazzo Finello. Řady kolekce Finello a Naturo opticky i hmatově zprostředkovávají dojem opravdového dřeva. Náročné povrchy se třemi variantami textury dřeva dodají vašim vnějším prostorám jedinečný styl a zajistí obzvlášť příjemný pocit při chůzi naboso, bez hrozby třísek a uklouznutí.

O výhodách těchto výjimečných prken vás přesvědčí také extrémně rychlá pokládka, která díky inovativnímu upevnění bez šroubování jednoznačně předčí ostatní systémy, dále neuvěřitelná nosnost (stabilní komorový systém), výjimečná věrnost barev díky implementované ochraně před UV zářením a minimální nároky na údržbu. Můžete zvolit spodní konstrukci WPC nebo hliníkovou bez šroubování.

Terasový systém Relazzo má certifikát PEFC a podtrhuje tak odpovědný vztah k životnímu prostředí. Z hlediska udržitelné ekologie, šetrné k životnímu prostředí, jsou profily plně recyklovatelné. Terasová prkna a spodní konstrukce spadají na základě podílu dřeva přes 50 % do třídy AIV Vyhlášky o odpadním dřevu a jsou považovány za biomasu. Terasová prkna Relazzo z materiálu WPC (wood-polymer composite) zvaného Rauwood, který kombinuje dřevo a umělou hmotu, posunují laťku kvality na novou úroveň. Jejich vynikající stabilita, příjemný pocit při chůzi naboso a barvy, které nevyblednou, zajistí, že se ze své nové terasy budete trvale těšit.

Spotřeba materiálu na montáž 1 m2

Při osové vzdálenosti 42 cm mezi sousedními hranoly (tj. od hrany po hranu hranolu), je spotřeba materiálu na montáž 1 m2 terasy následovná:

Orientační cena za 1 m2 komplet terasy

WPC spodní konstrukce = 3.453,- Kč včetně DPH

ALU spodní konstrukce = 3.279,- Kč včetně DPH

Parametry

Parametr Popis
Materiál WPC
Provedení Duté
Dodávané délky mm 4000 | 6000
Výška mm 23
Šířka mm 169
Záruční doba 10
Certifikace FSC
Povrch Hladký
Složení WPC Dřevené vlákna + PP

Přiložené soubory

Rehau montazni navod.pdf (6,06 MB)
Návod k montáži

Rehau terasy prospekt.pdf (5,94 MB)
Prospekt

WPC terasa Relazzo Finello Terra

Výrobce:
Rehau
Cena s DPH:
od 1 573 Kč
Dostupnost:
10 dnů
Foto Katalog. číslo / Název Dostupnost Množství Cena s DPH Koupit kusů
WPC terasa Relazzo Finello Terra 23*169*4000 152425654
23*169*4000
10 dnů 0 ks 1 573 Kč
WPC terasa Relazzo Finello Terra 23*169*6000 152425655
23*169*6000
10 dnů 0 ks 2 360 Kč

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Terasové palubky WPC jsou absolutně příjemné při chůzi na boso, jsou protiskluzové a taktéž se neštěpí a netvoří žádné třísky. Každé prkno má z jedné strany jemné drážky a z druhé strany hrubé drážkování. Terasové prkna Relazzo nejsou určena pouze pro pokládku na střechy, balkony, na cesty nebo jako ochoz k bazénům a rybníčkům, ale také do veřejných prostor jako jsou bistra a hotelové terasy. Kompozit není vhodný do uzavřených a vlhkých prostor bez ventilace vzduchu nebo do prostředí s velkými změnami teploty (například sauna).

Upevnění jednotlivých terasových prken se provádí pomocí kovových spon z nerez (V4A) u, které byly vyvinuty pro tento účel. Tyto spony umožňují jednoduchou montáž a dostatečnou stabilitu konstrukce, stejně jako následnou demontáž a opětovnou montáž jednotlivých prken.

Terasový systém Relazzo má pečeť kvality společnosti „Qualitatsgemeinschaft Holzwerkstoffe e. V.“ VHI a je nositelem TÜV-OKTAGON odbočky TÜV-SÜD (certifikováno podle směrnic TÜV). Pečeť jakosti stanovuje jednotné ukazatele kvality pro terasové profily a označuje výrobky, které odpovídají nejvyšším nárokům na kvalitu. Certifikát TÜV odráží přísnější mezinárodní zkoušky a limity. Vlastnosti výrobků systému Relazzo tak podléhají pravidelné kontrole stran nezávislých externích institutů.

Pro zvýšení protiskluznosti povrchu se profil Relazzo zdrsňuje speciálním postupem kartáčování. Na rozdíl od dřevěných podlah nebo nekartáčovaných terasových prken z WPC se takto dosáhne třídy skluzu R11 (schválení pro veřejné prostory). Především na mokrých profilech tato úprava minimalizuje riziko úrazu. Přesto si musíte uvědomit, že při mokrém povrchu, nebo zledovatělém, musíte počítat i s rizikem uklouznutí. Tato speciální povrchová úprava navíc zvýrazňuje dřevěný charakter profilů. Kartáčování se provádí jednotně v jednom směru, čímž se dřevěné částečky rovnoměrně rozmístí. Abyste zabránili nepravidelnému vzhledu, měli byste dbát na to, aby všechna prkna byla položena ve směru kartáčování. Směr kartáčování je označen potiskem nebo šipkou na boku prkna. Na protilehlé straně se v dutině nebo u plného profilu na vnější straně nacházejí dva žlábky.

Videa


Diskuze


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Přidat reakci

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Zasílat příspěvky na tento e-mail
Text komentáře*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image  
* povinné položkyDotaz na prodavačepresmerovat_automaticky

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče.

Ok