Vorwerk


Koberce Vorwerk jsou synonymem kvality již od roku 1883. Německá továrna Vorwerk je jedním ze světových lídrů ve výrobě koberců.


Kdo hledá při výběru koberce kvalitu, nemůže se vyhnout kobercům Vorwerk.  Tento výrobce produkuje jedinečné kolekce koberců, vhodných pro použití v kancelářích a domácnostech. Široký výběr barev, typů tkaniny, různých vzorů a zajímavých konstrukčních řešení, pomůže realizovat nejrůznější architektonické návrhy. Vorwerk koberce jsou speciálně navrženy pro lidi, kteří jsou náchylní k alergiím. Kvalita koberců Vorwerk splňuje standardy ochrany životního prostředí (TÜV, GUI). Jedná se o první koberce, který jsou obdržely pečeť Německé společnosti pro alergie a astma (DAAB).

Firma Vorwerk & Co. KG byla založena v Německém Wuppertalu v roce 1883 dvěma bratry. Zpočátku probíhala výroba koberců na britských strojích, ale na konci 19. století, společnost vyvinula vlastní vybavení. Vorwerk získal mezinárodní věhlas v pozdních 80. letech 20. století, kdy představil novou kolekci koberců Dialog.


Stránky výrobce:

presmerovat_automaticky