Novinky a články
11. 9. 2013
Jak pečovat o olejovanou dřevěnou podlahu

Jak pečovat o olejovanou dřevěnou podlahu

Chcete, aby vaše nově pořízená olejovaná nebo voskovaná dřevěná podlahu vydržela co nejdéle? Klíčem k dokonalému vzhledu a dlouhé životnosti vaší dřevěné podlahy je pravidelná údržba s použitím vhodných čistících prostředků na voskované nebo olejované dřevěné podlahy. Pouze tak si vaše dřevěná podlaha uchová krásný vzhled po dlouhou řadu let. Níže najdete doporučení na běžnou i speciální péči o vaši dřevěnou podlahu s olejovanou nebo voskovanou povrchovou úpravou.

Číst více

11. 9. 2013
Jak vybrat tu správnou podlahu

Jak vybrat tu správnou podlahu

Potřebujete do svého domu či bytu vybrat podlahu a nejste si jistí, která pro vás bude ta nejlepší? Připravili jsme pro vás přehled typů podlahové krytiny z hlediska nejčastěji používaných materiálů a jeho vlastností, aby pro vás byl výběr podlahy snadnější.

Číst více

4. 9. 2013
Rozdíl mezi roletami a žaluziemi

Rozdíl mezi roletami a žaluziemi

Rolety a žaluzie si mnohdy lidé pletou a pod pojem rolety zahrnují i žaluzie nebo naopak. Oba typy stínících prvků se používají venku i uvnitř - my se zaměříme na interiérové rolety a žaluzie. Jaké jsou mezi nimi rozdíly?

Číst více

21. 8. 2013
Rozdělení vnitřních rolet

Rozdělení vnitřních rolet

Rolety jsou stále oblíbenějším prvkem interiéru především pro svou funkčnost. Sluneční záření buď rozptylují a tlumí nebo dokáží místnost zcela zatemnit. Fungují také jako termoizolace. Tím že zabraňují úniku tepla z místnosti, dokáží ušetřit náklady na vytápění. V létě naopak brání přístupu nadměrného tepla do místnosti. Díky širokému výběru látkových dekorů a použití stále oblíbenějších přírodních materiálů vnitřní rolety elegantně dotváří celkový vzhled a atmosféru interiéru. Každý si tak může vybrat roletu přesně podle svých potřeb a představ.

Číst více

17. 3. 2012
Barva na dřevěná okna a dveře Osmo

Barva na dřevěná okna a dveře Osmo

Profesionální, bílý nátěr na okna, okenice a dveře, který neodprýskává, nepraská a neodlupuje se. Osmo 2104 je elegantní nátěr na dřevo s mírným leskem, vhodný do vnějších i vnitřních prostor, kryjící ve dvou nátěrech, přičemž struktura dřeva zůstane zachována. Osmo nátěr 2104 je založen na bázi přírodního oleje a má otevřené póry. Má nanejvýš vysoký obsah pevných látek 85 %. Tento vysoký obsah trvalých složek ovlivňuje vysokou trvanlivost a vydatnost. Je ideálním profesionálním nátěrem na okna, dveře a okenice (při obnovování nátěru žádné obtížné odstraňování starého nátěru, jednoduše přetřít).

Číst více

13. 10. 2011
Široké lišty s dekorem dřeva namísto prahů

Široké lišty s dekorem dřeva namísto prahů

80 cm široké samolepící lišty v délkách 1 a 2,7 m s autentickým dekorem dřeva jsou novinkou na trhu profilů. Precizní provedení a špičková otěruvzdorná  fólie s dřevodekorem nám konečně dávají řešení, čím nahradit nevzhledný dřevěný práh dveří.

Číst více

předchozí1111213


presmerovat_automaticky