Novinky a články
23. 11. 2017
Jak zazimovat balkon nebo terasu?

Jak zazimovat balkon nebo terasu?

Chladná zima může vašemu balkonu či vaší terase pořádně zavařit. Tak jako třeba o zahrádku, i o tyhle venkovní prostory je potřeba se postarat. Prevence je totiž první krok k prodloužení jejich životnosti! My se teď mrkneme, jak a kterým směrem je třeba ty kroky podniknout.

Číst více

8. 11. 2017
EDEL Bordury a kusové koberce

EDEL Bordury a kusové koberce

Koberec v roli jako kusový koberec nebo obšití koberce bordurou? Vyrobíme vám koberec, který bude plně odpovídat vašim představám a požadavkům. Můžete zvolit klasické obšití koberce nití, textilní borduru 1 nebo 5 cm, filcovou borduru širokou 5 cm, koženou borduru 5 cm a nakonec nádherné ukončení koberce Volume. U textilních, kožených a filcových bordur si můžete zvolit barvu. Dodání koberců v individuálních tvarech a rozměrech (obdélníky, čtverce, kruhy, elipsy, …) jsou limitovány maximálním rozměrem jedné strany 400 cm. Bordury obsahují také podložku, která chraní koberec, aby neklouzal a nepoškrábal podlahu pod kobercem. Výjimku tvoří koberce, které jsou obšity standardní nití. Tolerance rozměrů při výrobě 1-2 cm.

Číst více

3. 11. 2017
Rady a tipy jak na výběr podlahové lišty

Rady a tipy jak na výběr podlahové lišty

Dnes máme širokou škálu podlah, jež mohou zdobit naše domácnosti. Dokonce není problém, aby v každé místnosti byla podlaha jiná! Jenže občas nám může tenhle druh kreativity dělat neplechu. Podlaha nemusí dobře přiléhat ke zdi, nebo mohou dokonce vznikat nerovnosti v místech, kde jedna krytina přechází ve druhou. Co s tím? Řešení může být i příjemné a elegantní, jestliže použijete podlahovou lištu.

Číst více

27. 10. 2017
Jak postavit plot Silvadec?

Jak postavit plot Silvadec?

O tom, že jsme zařadili do naší nabídky ploty a plotové systémy Silvadec, jsme vás již informovali. Věříme, že vás právě tato firma zaujala a uvažujete o koupi, nebo jste dokonce už rozhodnutí! A jelikož i ekologický plot je nutné postavit, povíme si jak na to. Nemusíte se ničeho bát, společnými silami to jistě zvládneme.

Číst více

29. 9. 2017
Novinka - ploty a systémy Silvadec!

Novinka - ploty a systémy Silvadec!

Náš sortiment pro vás chceme stále obnovovat, abyste měli vždy k dispozici co největší paletu produktů pro vaše domečky i bytečky. I proto jsme zařadili do naší nabídky ploty a plotové systémy firmy Silvadec, které bychom vám chtěli prostřednictvím tohoto článku představit.

Číst více

21. 9. 2017
Jak na obložení stropu a umělé trámy

Jak na obložení stropu a umělé trámy

Možná si někteří váš při vyřčení slovního spojení "obložení stropu" představíte stropy ve škole, které často dostávaly zabrat. Bývaly terči vysoko kopnutých míčů či nepříliš chutných svačin. Uznávám, taková představa není příliš lákavá, proto si ji dnes společně nahradíme novou, jež nám takové bubáky z hlavy zaručeně vyžene. Obložení stropu je totiž doplňkem místnosti stejně jako např. závěsy nebo koberec. Co všechno se tedy na strop dá přilepit? Čím vším lze obohatit vaše stěny? Pojďme se na to mrknout.

Číst více

1239další stránka


presmerovat_automaticky

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče.

Ok