Novinky a články
4. 4. 2018
Základy stolování: Pivo, mobil ani lokty na stůl nepatří

Základy stolování: Pivo, mobil ani lokty na stůl nepatří

Už jste si pořídili kuchyň, případně jídelnu, vašich snů a nezbývá, než zasednout ke slavnostní večeři? Výborně! V takovém případě se hodí znát zásady správného stolování. Naštěstí nemusíte vyhledat pana Špačka, aby vám poradil. Stačí, když se pohodlně usadíte a začtete se do našeho článku!

Číst více

21. 3. 2018
Jak se postarat o umělý trávník?

Jak se postarat o umělý trávník?

Umělý trávník je velice výhodný povrch. Nepotřebuje zdaleka tolik péče jako trávník živý a vypadá pořád stejně dobře. Pokud se o něj tedy správně staráte. Jeho údržba ale naštěstí není příliš složitá. Důležitá je důslednost a pravidelnost, jedině tak dosáhnete maximální životnosti a udržení těch správných vlastností vašeho umělého travnatého povrchu.

Číst více

5. 3. 2018
Jak chytře uspořádat kuchyň

Jak chytře uspořádat kuchyň

Kuchaři v restauracích jsou rychlíci a všechno jim šlape jako hodinky. Jak je to možné? Ano, jsou vyučení, ale také mají perfektně uspořádanou kuchyň. Stejného efektu můžete dosáhnout i vy doma! Stačí jen znát několik pravidel a hlavně je při navrhování kuchyně dodržet. Takže jste připraveni stát se profíkem? Jdeme na to!

Číst více

19. 2. 2018
Jarní příprava venkovních prostor

Jarní příprava venkovních prostor

Nejen správné zazimování, ale také opačný proces, tedy příprava na jaro, je nedílnou součástí úspěšné údržby vašich venkovních prostor. Půda na zahradě se na jaře probouzí, zahradní nábytek je potřeba vystěhovat opět ven a řádně se postarat o všechny věci, které zůstaly venku a podléhaly vlivům nelítostné zimy. Pojďme se podívat jak na to!

Číst více

5. 2. 2018
Rolety a žaluzie - vnitřní vs. vnější

Rolety a žaluzie - vnitřní vs. vnější

Počasí se nám pořád extremizuje a horka v létě začínají být čím dál úmornější. Dobře, že máme stínící techniku. Jenže té existuje spousta druhů a je těžké se zorientovat, který je ten nejvhodnější právě pro vás. Snadná pomoc! Stačí se pohodlně usadit a začíst, protože dnes radíme s výběrem vnitřních a venkovních rolet a žaluzií.

Číst více

23. 1. 2018
Nábytek na míru

Nábytek na míru

Důvodů, proč začít přemýšlet o nábytku vyrobeném na míru, může být spousta. Třeba máte atypický byt, do kterého je problematické umístit stůl standardních rozměrů. Nebo prostě chcete něco jiného, než vám nabízejí obchody. Možná chcete mít nábytek, o kterém víte, že jej máte jen vy. Tak do toho pojďte s námi!

Číst více

1231011další stránka


presmerovat_automaticky

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče.

Ok