Nábytek

Masívní dubové stoly

Masivní dubový nábytek vyrobený na míru přesně dle Vašich požadavků. Nekupujete žádný unifikovaný stůl z velkovýroby ale originální masivní stůl z českého dubu, vyrobený dle zadání českými mistry stolaři. 
 
Nabídka masivních stolů zahrnuje stoly jídelní od moderních až po rustikální vzhled, dubové lavice a židle. Svůj ideální stůl si můžete sestavit přesně podle vašich představ a požadavků. Stoly dodáváme buď bez povrchové úpravy, nebo olejované  oxidativním voskovým olejem Osmo.  
 
Každý stůl je vyroben výhradně z masivního dřeva. Přírodní krása dubu v kombinaci s deseti odstíny povrchu a rozměry na přání, tvoří jedinečný originál. Dubové stoly z masivního dřeva jsou výsledkem ruční práce, smyslem pro každý detail, píli a nadšením pro kvalitní řemeslo.
  • Jídelní stoly

    Výběr jídelního stolu byste neměli nikdy podcenit, a to z několika důvodů. Jedním z nich je bezesporu jeho praktická funkce , ale jedná se také o nepřehlédnutelný dekorační prvek vaší jídelny či obývacího pokoje . Jídelní stůl je místo, kde se schází rodina u natolik příjemné činnosti, jak jen...presmerovat_automaticky