Zátěžové koberce


Dostupnost koberců je v době, kdy výrobci mají po několikaměsíční odstávce prázdné sklady, nutno prověřit před objednáním. Koberce uskladněné v České republice (dostupnost 6 dní, jsou dodávány v termínu. Obecně mají problém v některých řadách koberců, výrobci EDEL, IDEAL, VORWERK a vždy záleží na konkrétním typu a odstínu.

 

Zátěžové koberce

Zátěžové koberce v metráži nebo ve čtvercích jsou určeny do komerčního sektoru, ve kterém je vyžadována vysoká odolnost proti opotřebení, jako jsou hotely, kanceláře, úřady, banky, restaurace nebo chodby.

 

Na zátěžový koberec jsou kladeny náročné požadavky, závislé na prostředí použití - ZÁTĚŽ (32, 33), TŘÍDA KOMFORTU (1, 2, 3, 4, 5), vhodnost použití KOLEČKOVÝCH ŽIDLÍ (stálé, příležitostné), REAKCE NA OHEŇ (Bfl, Cfl), TYP - SMYČKOVÉ nebo STŘIŽENÉ.

 

Na zátěžové a hotelové koberce jsou kladeny nároky nejen na odolnost a dlouhou životnost, ale také na příjemný došlap, snadnou údržbu a zajímavý design. Proto u nás nenaleznete řídké vpichované koberce, skrz jejichž křehké vlákno je vidět. RAMBO není zátěžový koberec.1231016další stránkapresmerovat_automaticky