Oleje na fasády, ploty, dveře a okna


UV oleje pro svislé dřevěné plochy

UV Ochranné oleje jsou vhodné pro všechny svislé dřevěné plochy v exteriéru s mnohostranným využitím. Ideální pro všechny venkovní svislé dřevěné povrchy: dveře, okna a okenice, přístřešky pro auta, dřevěné fasády, balkóny, ploty, pergoly a zahradní domky.

 

UV ochranné oleje na fasády se vyrábí na bázi přírodních olejů s otevřenými póry. Tyto oleje mohou sloužit třemi způsoby: Tím prvním je konečný nátěr na již barevně upravené dřevo. Výrazně prodlužuje dobu mezi renovačními intervaly.

 

Druhý způsob využití má podobu samostatného nátěru. Účinně zabraňuje procesu šednutí dřeva díky UV ochrannému faktoru 12 v porovnání s neošetřeným dřevem. Odpuzuje vodu a nečistoty, reguluje vlhkost a snižuje bobtnání a sesychání dřeva.

 

Třetí varianta použití spočívá ve finálním nátěru, který obsahuje látky k preventivní ochraně dřeva před napadením plísněmi, řasami a dřevokaznými houbami. S UV Osmo oleji se můžete spolehnout na jednoduché přetření bez nutnosti broušení nebo nanášení podkladového nátěru. Potěší vás snadná aplikace a během natírání nezasychá.

presmerovat_automaticky