Oleje na terasy


Oleje na terasy

Dřevěné terasy nám zprostředkovávají dotek s přírodou, uklidňují a působí velmi dobře na lidskou psychiku. Ale i sebeodolnější dřevina potřebuje ve venkovním prostředí občasnou údržbu. Speciální venkovní oleje na terasy Osmo jsou založeny na bázi přírodních rostlinných olejů, chrání, ošetřují a odpuzují vodu. Uchovají dřevo zdravé, elastické a nenechají ho vyschnout. Dřevo může dýchat a vlhkost unikat.

 

Oleje pro dřevěné terasy jsou vyvinuty pro individuální požadavky mnoha druhů ušlechtilých dřevin. Olej na Massarandubu, olej na Bangkirai světlý a tmavý, olej na Douglasii, olej na Teak, olej na Modřín, olej na Thermo dřevo a olej na Garapu jsou oblíbenými pomocníky všech uživatelů, kteří vsadili na krásu dřevěné terasy. Mimo oleje na Teak obsahují všechny oleje Osmo složky, které redukují účinky UV záření na dřevo. 

 

Vybírat můžete z olejů bezbarvých nebo barevných. Na svislé dřevěné plochy doporučujeme použít bezbarvý Osmo Extra 420 nebo pigmentované oleje Osmo Extra, také s ochranným UV faktorem 12.


presmerovat_automaticky