Oleje na terasy, fasády a ploty


Oleje na terasy

Dřevěné terasy nám zprostředkovávají dotek s přírodou, uklidňují a působí velmi dobře na lidskou psychiku. Ale i sebeodolnější dřevina potřebuje ve venkovním prostředí občasnou údržbu. Speciální venkovní olej na venkovní terasy Osmo je založen na bázi přírodních rostlinných olejů, chrání, ošetřují a odpuzují vodu. Uchovají dřevo zdravé, elastické a nenechají ho vyschnout. Dřevo může dýchat a vlhkost unikat.

 

Oleje pro dřevěné terasy jsou vyvinuty pro individuální požadavky mnoha druhů ušlechtilých dřevin. Osmo olej na Massarandubu, olej na Bangkirai světlý a tmavý, olej na Douglasii, bezbarvý olej na Teak, Osmo olej na Modřín, olej na tepelně upravené terasy a světlý olej na Garapu, jsou oblíbenými pomocníky všech uživatelů, kteří vsadili na krásu dřevěné terasy. Mimo oleje na Teak obsahují všechny Osmo terasové oleje složky, které redukují účinky UV záření na dřevo. 

 

Vybírat můžete z olejů na terasová prkna z bezbarvých nebo barevných. Na svislé dřevěné plochy doporučujeme použít bezbarvý Osmo Extra 420 nebo pigmentované oleje Osmo Extra, také s ochranným UV faktorem 12. Pravděpodobně budete u nových projektů potřebovat také impregnaci a příslušenství vhodné pro natírání terasy.


presmerovat_automaticky