Stropní rozety, Ornamenty


Pokud má váš pokoj prvek obložení stěny nebo římsy, jsme si jisti, že jste uvažovali o instalaci stropní růžice, která by vzhled doplnila, že? Tyto dekorace pomáhají dodat velkolepost, kterou všichni chceme mít v našich interiérech, a mohou dokonale doplnit lustr umístěný jako středobod vašeho designu. Stropní růžice jsou krásné samy o sobě a nepřeberné množství vzorů, vás přiměje dlouho a usilovně přemýšlet o tom, který z nich si vyberete jako součást svého interiéru.

 

Naše kolekce moderních stropních rozet má velikosti a styly, které se hodí do každého domova, včetně modelů s velkými stropními růžicemi a těch, které jsou mnohem menší. Takže ať už bydlíte ve větší dobové nemovitosti nebo v jednodušším, moderně postaveném domě, tyto stropní růžice byly navrženy tak, aby doplňovaly řadu obkladů a lišt.

 

Stropní rozety svým tvarem připomínají listové růžice a jsou určeny pro dekorativní účely na ozdobu stropu nebo zdí. Hodí se do prostoru, ve kterém chcete vytvořit atmosféru elegance a luxusu. I když se stropní rozeta považuje za dobový doplněk, doporučujeme ji i do moderních interiérů. Připevněte ji na strop, nad zdroj světla a natřete kontrastní barvou oproti stropu. Vypadá to skvěle!12další stránkapresmerovat_automaticky