Balkonové profily


Profily pro balkony

Dešťová voda je zásadním prvkem, který je třeba vzít v úvahu při stavbě terasy, balkonu nebo lodžie. Vlhkost, prosakování a stagnace jsou problémy, které se mohou stát skutečnými problémy nejen pro estetiku, ale také pro samotnou konstrukci.

 

Tradiční balkonové plechy ve tvaru L jsou drahé a dostatečně nechrání balkony a terasy před dešťovou vodou. Protože nemají dostatečné okapničky, není dešťová voda odváděna pryč a dochází tak k jejímu kontaktu s vnějším okrajem balkonu.

 

Zde přichází na řadu funkční řada balkonových profilů Protec pro terasy a balkony, které poskytují maximální ochranu vnějších hran teras a balkonů proti všem povětrnostním vlivům. Tyto balkónové profily jsou vyrobeny z nerezové oceli nebo lakovaného hliníku. Tvar balkónové lišty s okapničkou zajišťuje ochranu a povrchovou úpravu vnějších hran balkonů a teras, zajišťuje lepší odvod vody z podlahy a zamezuje kontaktu s vnější hranou. Dejte sbohem škodám způsobeným vodou a investujte do nejlepší ochrany vašeho balkonu nebo terasy s řadou balkonových profilů Profilpas Protec.123další stránkapresmerovat_automaticky