Dřevěné žaluzie


Dřevěné žaluzie

Dřevěné rolety z kanadské lípy působí teple a svěže v jakémkoli interiéru. Snadno s nimi regulujete intenzitu slunečního světla a do místnosti přivádí příjemnou atmosféru.

 

Dřevěné žaluzie jsou stylovým, estetickým, a luxusním doplňkem interiéru, dotváří a umocňující pocit dokonalé elegance a harmonie v každém detailu. Cena dřevěných žaluzií se odvíjí od rozměrů oken, na které si je přejete instalovat.

 

Dostupnost dřevěných žaluzií

 

Situace koronavirové pandemie se bezprostředně dotýká nás všech, ať už na osobní nebo obchodní úrovni. Bohužel obchodně - partnerské vztahy mohou být zasaženy ještě citelněji vzhledem k návaznosti na samotné zákazníky.

 

Z důvodu koronavirové krize se vyskytly obtíže s dodávkami dřevěných lamel na straně našich dodavatelů. Tuto situaci s našimi partnery aktivně řešíme. Nicméně i tak předpokládáme, že ke zlepšení dojde až na začátku měsíce května, kdy je ze strany našich partnerů přislíbena stabilizace dodacích termínů. Řada standartních odstínů je nyní nedostupná, proto jsme s našimi dodavateli navrhli náhradní odstíny, pokud nelze čekat na standardní dekory.


presmerovat_automaticky