Ukončovací lišty pro obklady a dlažby


Obkladové profily pro vnější rohy

Řada profilů věnovaných k ochraně a ukončení vnějších a vnitřních rohů keramických obkladů a dlažeb. Vnější rohy obkladů nejlépe kombinují estetickou dokonalost s funkčností, účinně chrání nejchoulostivější prostory keramického obkladu, a to vše bez vzdání se krásy a linearity tvarů.

 

Vnější rohy Proangle Q s hranatým tvarem, čistým způsobem definují pokládku obkladů. Hranatý vzhled nabízí čisté ukončení obkladů. Jsou dostupné v různých materiálech, barvách a provedeních. Vnější kamenické rohy Protrim IP pro obklady zařezané do 45° stupňů, jsou minimální rohové profily vhodné pro spojení vnějších rohů, charakterizované minimální a elegantní linií.

 

Ukončovací lišty L pro ukončení obkladů a dlažby, které se vyznačují příjemným pocitem lehkosti a povznesením geometrie profilu. Řada ukončovacích lišt L je považována za „univerzální“ pro svoji schopnost přizpůsobit se různým potřebám. Díky svému L tvaru se doporučují nejen pro olemování a ochranu vnějších rohů obkladů a dlažeb, kamenných koberců, ale také pro podlahy a schody z různých materiálů a spojení podlah stejných výšek.123další stránkapresmerovat_automaticky