Profily pro obklady


Obkladové profily pro vnější rohy

Řada profilů věnovaných k ochraně a ukončení vnějších a vnitřních rohů keramických obkladů a dlažeb. Vnější rohy obkladů nejlépe kombinují estetickou dokonalost s funkčností, účinně chrání nejchoulostivější prostory keramického obkladu, a to vše bez vzdání se krásy a linearity tvarů.

 

Vnější rohy Proangle Q s hranatým tvarem, čistým způsobem definují pokládku obkladů. Hranatý vzhled nabízí čisté ukončení obkladů. Jsou dostupné v různých materiálech, barvách a provedeních. Vnější kamenické rohy Protrim IP pro obklady zařezané do 45° stupňů, jsou minimální rohové profily vhodné pro spojení vnějších rohů, charakterizované minimální a elegantní linií.

 

Hygienické spojení vnitřního rohu mezi podlahou a obkladem zajistí řada Spojovacích profilů Proround. Tyto profily pro obklady plní dvojitou funkci vnitřního rohu - vytvoření spoje při zaručení vysoké úrovně hygieny a dosažení jemného a elegantního estetického výsledku. Pro ochranu hran schodů ve fázi pokládky dlažby na schody jsou určeny Schodové profily pro dlažby z keramiky, mramoru, kamene apod.

presmerovat_automaticky