Venkovní rolety


Venkovní rolety

Vyzrajte na letní žár prakticky a elegantně zároveň. Venkovní rolety vám k tomu poslouží dokonale. Jsou navrženy tak, aby absorbovaly a rozptýlily až 90 % tepla a slunečního záření ještě předtím, než dosáhnou ke sklu vašich oken nebo dveří. 

 

Sluneční záření je textiliemi částečně přenášeno, absorbováno nebo odráženo. Součet všech parametrů se rovná 100. Ts (Solární propustnost) + Rs (Solární odráživost) + As (Solární absorpce) = 100% sluneční energie. Venkovní rolety SunTex nabízé ve dne průhlednost směrem ven, naopak pro ochranu vašeho soukromíí před lidmi, kteří se na ně dívají v noci, když jsou prostory osvětleny, doporučujeme zvolit si zatemňující látku. Z vnější strany nabízí venkovní roleta SunTex jednotný vzhled a poskytuje estetičtější celkový vzhled. Tmavé barvy nabízejí lepší průhlednost, naopak, světlejší barvy rozptylují přirozenější světlo.

 

Venkovní roleta je vyrobena z pevného vinylu a potažena polyesterem, původně vyvinutým pro použití na venkovní nábytek. Látka účinně odolává plísním, vyblednutí a umožňují dobrou vnější viditelnost. Venkovní roleta vám skvěle poslouží jako stínící textilie na okna, dveře, verandy a altány. Venkovní rolety snadno udržíte ve skvěle kondici za pomocí mýdlové vody. Nahlédněte také do kategorie interiérových trendy rolet typu den a noc, nebo vybírejte z pestré škály barev volně visících látkových rolet.

presmerovat_automaticky